Bmw | Pejë | Makina | Vetura

BMW , 1192
Opel , 27
Audi , 27
Renault , 18
Ford , 15
Fiat , 10
Citroën , 10
Seat , 7
Peugeot , 7
Smart , 4
Mazda , 3
Nissan , 3
Toyota , 3
MINI , 3
Dacia , 2
Škoda , 2
Hyundai , 2
Acura , 2
Rover , 2
Honda , 2
Jeep , 2
Isuzu , 1
Kia , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
MG , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Pejë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 23:43 ,

BMW X3 3.0D AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 23:40 ,

BMW X5 35D 2013 x-Drive

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:24 ,

Shitet bmw

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:34 ,

Bmw

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:24 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabriolet

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Renault Clio 1.2 Benxin

Histora e veturës

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:23 ,

Renault Koleos 2.0 Diesel 4X4

Histora e veturës

5 800 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 ,

Toyota RAV4 Cross I doganuar Automatik

Histora e veturës

11 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:23 ,

Golf 1.9 DIESEL

Histora e veturës

1 400 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:22 ,

Opel Astra 2.0 Turbo Benxin

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:22 ,

Golf IV 1.9 TDI pa klim

Histora e veturës

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:21 ,

Ford Transit 2002 Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Golf 3 Turbo Diesel 1.9

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Mercedes Benz c200 viti 2011 Facelift

Histora e veturës

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:21 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin

Histora e veturës

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:15 ,

Passat 1.8 Benxin Plin 1 VIT RKS

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Mercedes Benz 208 Dizel per pjese

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

Polo 1.4 TDI

Histora e veturës

499 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:14 ,

Ford Fiesta 1.2 Benxin me klim

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 ,

BMW 525D XDRIVE AUTOMATIK I DOGANUAR

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:04 ,

BMW 320d 2.0diesel

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 ,

BMW F20 2.0 diesel

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:10 ,

VW Golf 7 1.6 Tdi DSG HighLine ✅

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Korr 22:15 ,

Audi A6 2.7 TDI 2008 n'Rks

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 22:12 ,

Bmw 324td

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 21:23 ,

Bmw GT530 xdrive

Histora e veturës

14 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 20:43 ,

BMW X6 35d (3.0) VITI 2009 rks

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 16:27 ,

BMW 525D U SHITT

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 14:55 ,

Fiat Seiciento 900 cc 1 VIT RKS

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Korr 14:55 ,

Opel Frontera 2.8 Diesel 4X4

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 14:22 ,

Bmw X5 Xdrive 30d Facelift

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:59 ,

BMW E34 524 TD FABRIKISHT (PER MARAKLI)

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 09:15 ,

BMW 530D 258PS

Histora e veturës

17 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 20:48 ,

Bmw x1 18d Xdrive

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 16:59 ,

Škoda Roomster 1.9

Histora e veturës

5 250 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 12:34 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 12:24 ,

Audi A8 (SHITUR)

Histora e veturës

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:11 ,

BMW X1 20D 2016

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 17:34 ,

Bmw X3

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 16:04 ,

golf 2 1.9 dizel rregjistrim deri fund 2021 ekstrem i mir

Histora e veturës

899 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Korr 11:44 ,

Bmw 316i- rks,klim bej edhe ndrrim

Histora e veturës

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 10:25 ,

BMW M520d MX11 RKS

Histora e veturës

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 10:16 ,

BMW 2.0 DIZELL 2010 RKS

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Bmw BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione