Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat stilo - Vetura Të gjitha në Ferizaj

Fiat , 102
Opel , 4
Audi , 3
Jaguar , 3
Lancia , 2
Renault , 2
BMW , 1
Daihatsu , 1
Ford , 1
Rover , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat stilo , kategori Vetura , ose vendndodhje Ferizaj , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat stilo Të gjitha | Vetura | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Pri 19:57 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Pri 20:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Shitet Fiat Stilo

1 300 EUR

21 Mar 21:14 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Ferizaj

Opel Insignia 2.0 CDTI

6 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 02:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Shitet fiat stilo jtd 1.9

4 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 16:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Shitet ose ndrrohet Fiat Stilo 1.6 benzin 2002 RKS 2 muj

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 13:31 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9'dizel jtd viti prodhimit 2002 Rks 1 jav

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Tet 03:26 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
10 Gush 20:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 1 i restauruar , pa motorr

5 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 11:00 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Pri 12:45 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Pjesë per Fiat Stilo

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

10 Pri 16:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Shes Fiat Stilo 1.6 i regjistruar Rks!

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 10:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Pjes per Fiat stilo

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 22:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Pjesë per Fiat Stilo

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 03:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
17 Nën 18:03 Vetura  ·  Rover  ·  45  ·  Ferizaj

Rover 45 1.4Benzin-Plin RKS VP:97

999 EUR

09 Maj 10:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9 Jtd--me klim

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 12:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 160  ·  Ferizaj

- Mercedes Benz - CITAN 1.5 i sapo ardhur

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Tet 10:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Golf 7 Automatik 2015

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Tet 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

Vw Golf 7 2015 Automatik.I Sapodoganuar

15 Sht 19:32 Vetura  ·  Lancia  ·  Lybra  ·  Ferizaj

lancia lybra per pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 13:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1.9 jtd per pjese

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Gush 14:35 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Ferizaj

BMW E46 320d 1998 Sedan

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Gush 14:20 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Shitet Fiat Stilo 1.6

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

AUTO PJESE & SERVIS “BENI”

480 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Korr 19:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1.6 benzin i bllokun

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 23:11 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 16:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9Diesel Viti:2002 Rks:1Muj

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 21:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9Dizel Vp:2002 Rks:1Muj

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 21:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9Diesel Viti:2002 Rks:1muj

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 18:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9JTD Diesel Viti:2002 RKS:1MUJ

1 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 11:57 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1450€

1 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1550€

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Pri 10:17 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

fiat stilo

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 10:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9 JTD RKS i Qlajmruar Viti 2003

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 21:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

shes fiat stilo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 13:31 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

- Opel Corsa - TDCI - 1.3 - 2009 -

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 16:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Dhj 22:33 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9 JTD Viti 2004 RKS 10 Muaj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 08:36 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1.9 jtd

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Nën 21:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo 1.6 kopjuter

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 23:26 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat stilo kompjutera 1.6 benxin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Nën 11:15 Vetura  ·  Audi  ·  A5  ·  Ferizaj

Audi a5 Quattro&S-Line Full Opsion

13 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 00:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 2.4 Abarth 5 cilindra

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 07:07 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

fiat stilo

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 11:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat

18 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Qer 18:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Stilo  ·  Ferizaj

Fiat Stilo 1.9 JTD Viti 2003

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat stilo | Të gjitha | Vetura | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione