Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Panda Të gjitha në Prishtinë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Panda | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

12 Qer 12:24 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2benzin vitin 2011 rks

2 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 12:04 Vetura , Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 14:24 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 1.3 Multijet

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Gush 00:32 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 4x4 1.2 benzin

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Qer 14:38 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2 benzin me klime vitin 2011 rks 10 muje

2 350 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Mar 17:59 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Panda

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:49 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Fiat Panda 1.1 benzin viti 2009

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Shk 15:41 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Panda 1.2 benzin me klim

1 950 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 17:57 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 09:43 Vetura , Prishtinë

Shitet Vetura Fiat Panda

3 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 01:41 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 18:12 Vetura , Prishtinë

Shes fiat panda viti 2006 ne gjendje te rregullt

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 10:07 Vetura , Prishtinë

Fiat panda

1 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Shk 09:44 Vetura , Prishtinë

Fiat

2 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 20:56 Vetura , Prishtinë

Blej kere me qmime te lira 24 or online viber

500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Qer 10:44 Vetura , Prishtinë

shes fiat panda

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 07:09 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Maj 16:37 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat panda

11 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Maj 16:37 Vetura , Prishtinë

shes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 20:21 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 1.2

3 350 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Gush 12:25 Vetura , Prishtinë

FIAT PANDA 1.3 EXTRA VETURË

5 940 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
28 Mar 18:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat i akisentuar 1000 euro

1 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Mar 23:56 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Tet 17:25 Vetura , Prishtinë

Fiat panda

3 150 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Korr 11:06 Vetura , Prishtinë

Fiat Panda 1.2

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Pri 09:22 Vetura , Prishtinë

Fiat panda

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Panda | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione