Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Fiat Të gjitha në Prishtinë

124 , 25
126 , 9
127 , 5
130 , 5
131 , 3
500 , 102
500C , 33
500L , 15
500X , 2
500 Abarth , 11
Barchetta , 2
Brava , 40
Bravo , 202
Coupe , 7
Croma , 17
Doblo , 166
Ducato , 156
Fiorino , 30
Freemont , 3
Idea , 71
Linea , 4
Marea , 42
Marengo , 4
Multipla , 22
Palio , 18
Panda , 26
Punto , 981
Punto Evo , 14
Qubo , 2
Regata , 1
Scudo , 82
Sedici , 2
Seicento , 15
Stilo , 250
Strada , 1
Tempra , 4
Tipo , 49
Ulysse , 23
Uno , 29
X 1/9 , 2

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:14 Vetura , Prishtinë

Fiat 500 Abarth Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:12 Vetura , Prishtinë

Fiat doblo 1.9jtd 2003 rks

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:48 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500L viti 2018 rks 1 vit

123 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:47 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500L Cross Automatik 2018 rks 1 vit

123 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:27 Shitorja Vetura , Prishtinë

Fiat 500L 1.3 Disel Viti 2014 Automatik Full Extra Me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Punto

2 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 12:51 Vetura , Prishtinë

FIAT PUNTO 1.7 JTD

1 600 EUR Price Reduced

26 Sht 09:57 Vetura , Prishtinë

FIAT TIPO 1.6 MULTIJET 120PS AUTOMATIK

Viti: 2016
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
24 Sht 21:40 Vetura , Prishtinë

U shit flm

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 07:16 Vetura , Prishtinë

Shitet -Ndrrohet Fiat bravo 1.9 JTD EX

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Sht 21:41 Vetura , Prishtinë

SHITET FIAT DOBLO

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:17 Vetura , Prishtinë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Sht 15:15 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo 1.9 jtd

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
22 Sht 10:35 Vetura , Prishtinë

kosove

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Sht 12:07 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2.2 JTD

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Sht 04:34 Vetura , Prishtinë

Shitet Ndrrohet 1.2 Benxin Rks i skaduar MeklimTel 045274283

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 23:23 Vetura , Prishtinë

Shes Fijat Doblo 1.3 Jtd Viti 2008 Bojm Edhe Ndrrim

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 06:12 Vetura , Prishtinë

FIAT DOBLO 1.6 2011

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Sht 10:45 Vetura , Prishtinë

Fiat dubllo Dizell viti 2007 045644030

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 23:50 Vetura , Prishtinë

Fiat Abarth special edition

9 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Sht 19:12 Vetura , Prishtinë

Fiat Bravo 1.6 jtd 16v

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 19:51 Vetura , Prishtinë

Fijat stilo 1.9 me reqestrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:34 Vetura , Prishtinë

Fijat stilo 1.9 me reqestrim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 19:13 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat 500 Abarth

10 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Gush 23:11 Vetura , Prishtinë

Shitje

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Gush 09:52 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato URGJENT 4muj RKS

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 09:50 Vetura , Prishtinë

Fiat Ducato 2008 2.3jtd

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 09:07 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiati

Viti: 2020
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Gush 20:15 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1 (1.2 16V)

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 12:03 Vetura , Prishtinë

Shes Fiat Duplo 1.6 dizel TDI ne gjendje shum te mir

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 08:25 Vetura , Prishtinë

Fiat 500

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Gush 18:09 Vetura , Prishtinë

Shes Fiatin Automatik Modeli 500 Benzin 1.2

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 22:10 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo

850 EUR

04 Gush 17:22 Vetura , Prishtinë

Fiat pumto

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Fiat stilo 1.6 benzin viti 2005 rks i qlajmruar

750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Korr 14:02 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo 1.9 dizell viti i prodhimit 2002

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 13:43 Vetura , Prishtinë

Fiat bravo 1.6jtd 16v

7 200 EUR

27 Korr 12:55 Vetura , Prishtinë

Fiat 500c 1.4 benzin 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 17:40 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat bravo

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 13:56 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Brava 1.9 JTD 105

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 13:46 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat Brava 1.9 JTD 105

1 800 EUR

23 Korr 00:50 Vetura , Prishtinë

048 400 433 Fiat Punto 1.9 JTD 2000 dizell 1 vit regjistrim

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 22:01 Vetura , Prishtinë

Urgjent Fiat stili 1.6 benzin viti 2005 rks i qlajmruar

670 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 01:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 17:55 Vetura , Prishtinë

Fiat Punto 1.6 Benzin

890 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Korr 16:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLON ALEA

6 666 EUR

13 Korr 14:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Fiat 500 1.2

5 800 EUR

12 Korr 23:51 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Korr 14:24 Vetura , Prishtinë

Shitet fiat bravo

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione