Prishtinë | Makina | Vetura | Fiat | Punto

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Fiat Punto | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:31 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:26 ,

Shes Fiat Punto 1.9 D, 2001, 2500 euro

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 16:16 ,

Shitet Fiat Punto

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:52 ,

SHITET VETURA FIAT PUNTO VITI 2000

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 08:54 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 07:04 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 20:20 ,

Fiat

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 00:08 ,

Shitet Fiat Punto 1.9 JTD Rks 1 vit i plot

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 20:50 ,

Shitet ose Nderrohet Fiat Punto 1998, 1.2 Benzin

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 08:37 ,

Fiat Punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 18:35 ,

Pjes per fiat punto

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
03 Maj 03:53 ,

Fiat punto

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 13:33 ,

shitet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 12:58 ,

shitet fiat punto

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 12:15 ,

Shes fiat Punto 1.2 Benzin,Viti 2001, Rks deri 12.01.2022

1 380 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Pri 20:21 ,

Shitet Fiat punto

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 15:47 ,

shes fiat punto 1.2 plin benzin

300 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Pri 10:30 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks 1 vit top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 09:29 ,

FIAT PUNTO 1.3D MULTIJET 2003 10 MUAJ REGJISTRIM

2 600 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 11:53 ,

Shes fiat punto 1.9 jtd viti 2001 me rks 1 vit top

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 18:08 ,

Shitet vetura TiP ToP

888 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 11:06 ,

Shitet Fiat Punto Dynamic Sport 8v 1.4 Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 05:34 ,

Shes Fiat Punto

1 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 10:52 ,

Fiat

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Pri 20:15 ,

Fiat Punto

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Pri 08:27 ,

Fiat Punto dizel 1996

800 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 10:18 ,

Blejm Fiat Punto

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 18:53 ,

Fiat Punto

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 16:25 ,

Fiat

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 13:37 ,

Shitet Fiat Punto Regjistrim 10 Muj Klim

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 04:36 ,

Shes fiat punto 1.3jtd rks i skadum

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Mar 04:35 ,

Shitet vetura Tip Top

777 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 23:45 ,

Fiat

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Shk 08:49 ,

Shitet vetura Tip Top

777 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 19:15 ,

Fiat punto

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 09:23 ,

Ushit

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:41 ,

fiat punto 1.2 benzin pa dogan

600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
21 Shk 18:07 ,

Shitet Fiat Punto 1.9 Jtd 2002

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Shk 12:41 ,

Fiat punto

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 18:58 ,

fiat punto 1.9 jtd dizel pa dogan

900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 14:05 ,

Shes Fiat Punto 1.9 Dizell JTD Viti 2000 Regjistrim 5 muaj

1 380 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 12:25 ,

Fiat punto

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 15:08 ,

Fiat punto

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:40 ,

Fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 15:47 ,

Fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 14:55 ,

Fiat punto

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 19:58 ,

Fiat punto

1 050 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Fiat Punto | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione