Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Fiat punto - Vetura Të gjitha në Prishtinë

Fiat , 972
BMW , 88
Audi , 85
Opel , 63
Peugeot , 29
Ford , 24
Renault , 22
Citroën , 19
Škoda , 8
Seat , 7
Jeep , 7
Hyundai , 6
Toyota , 5
Volvo , 5
Smart , 4
Suzuki , 3
Kia , 3
Rover , 3
Lancia , 3
Nissan , 2
Daihatsu , 2
Chrysler , 1
MINI , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Honda , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Aixam , 1
Maybach , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto , kategori Vetura , ose vendndodhje Prishtinë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

14 Nën 14:40
Linku:
Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Urgjent - Shitet Fiat Punto deri të enjëten dt. 16.11.2023

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Sot 08:07 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prishtinë

Mercedes Special Funerale

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:06 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

AUDI A4 3.0 TDI Anglez

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Prishtinë

BMW 730D M 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:16 Vetura  ·  Hyundai  ·  Tucson  ·  Prishtinë

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me TVSH te zbritshme

19 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:16 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:14 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  200  ·  Prishtinë

Shitet Mercedesi E class 2013 Karavan, TABELA RKS, Automatik

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:13 Vetura  ·  Maybach  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Maybach S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:11 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  320  ·  Prishtinë

Mercedes S Class 350 dizel, motori 3.0 cdi, AMG paket

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 19:41 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Prishtinë

MERCEDES GLK 320 CDI - AUTOMATIK - VITI 2008 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:56 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d 194PS AMG LINE PA DOGAN

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:56 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ALLSPACE I DOGANUAR

20 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Dje 18:52 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

QMIMI PER CASH

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Prishtinë

MERCEDES E 200 cdi, VITI 2013, TABELA RKS, Automatik

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat punto 1.3 dizell 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 16:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

29 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA - 2.0 DIZELL TDI 140 PS - HIGHLINE - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:18 Vetura  ·  BMW  ·  530  ·  Prishtinë

BMW 530D - XDRIVE - VITI 2014 - FACELIFT - AUTOMATIK 8M -

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:18 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

SUZUKI VITARA ALLGRIP - 1.6 DIZELL AUTOMATIK - 4X4 - RKS -

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:48 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra K 1.6 CDTI EcotecD 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.4 shume i mire

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:00 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Prishtinë

Opel corsa V.P2014 RGJ-26-10-2024-

4 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7cup 2014-

9 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Fellne-17- VW-Golf etj me goma veres komplet

410 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 10:13 Auto sallon Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prishtinë

MERCEDES E220d AMG LINE FULL OPCIONE

18 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Dje 09:36 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Prishtinë

Audi A4 3.0 TDI 2014

14 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 09:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 09:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 08:57 Vetura  ·  Opel  ·  Insignia  ·  Prishtinë

Opel Insignia B Grandsport Full

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:07 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

VW CADDY 2.0TDI 2016

9 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 20:38 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  Q3  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 20:38 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

BLEJ VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 20:15 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0D Automatik 149.xxx KM

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
13 Pri 16:38 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat Punto 2003 1.2 benzin rks 1 vit 245** km

1 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 12:58 Vetura  ·  Audi  ·  Allroad  ·  Prishtinë

AUDI A6 ALLROAD - 3.0 DIZELL TDI QUATTRO - VITI 2014 - RKS -

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 10:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo 1.2benzin V.P.2011 clim etj

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 10:17 Vetura  ·  BMW  ·  118  ·  Prishtinë

BMW 2.0 AUTOMATIK F20

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 10:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

SHITET GOLF 7

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 08:39 Auto sallon Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 08:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
12 Pri 08:39 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

BLEJM VETURA NE GJITH KOSOVEN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
09 Pri 13:27 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Mercedes Sprinter 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Pri 07:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW TIGUAN 2.0TDI R LINE

11 500 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 07:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

MAKIN CNC STIROPOR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 07:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
08 Pri 16:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

Polo dizell 160.000 km

8 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Fiat punto në kategorinë Makina
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Lancia | Lybra
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Peugeot | 106
  • Fiat punto në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • fiat punto në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Fiat | 130
  • Fiat punto në kategorinë Vetura | Audi | A7

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione