Viti | Makina | Vetura | Ford | Transit

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:41 ,

FORD CONECT 1.8 CDTI VITI 2004 ME DOGAN I ARDHR NGA CH

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Shitet Ford Transit 2.2 Dizel Viti 2007 Transporter 5 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 16:30 ,

Shitet ford transit FRIGO

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Shk 10:04 ,

Ford tranzit 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Shk 16:42 ,

Punen shumë mire

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 13:21 ,

Shitet

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 12:37 ,

Ford transit connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 08:05 ,

Shitet ford transit per pjes

1 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Korr 08:15 ,

Ford Transit Conect, 2007 me RKS.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
24 Pri 17:34 ,

pjes Ford transit 2.5 hidrolik

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 12:11 ,

pjes Ford Transit connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 13:08 ,

Shitet fort transit

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 15:44 ,

Pjese Ford Transit

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 18:58 ,

Shes pjese Ford transit

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 16:42 ,

Ford Transit Frigo 80 mij km 2001

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Jan 17:23 ,

Shitet Kombi ose Ndrrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Dhj 21:45 ,

Shitet Ford Transit

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Nën 23:13 ,

Ushit flm

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 12:58 ,

Ford transit

2 800 EUR Price Reduced

03 Sht 11:13 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Korr 22:49 ,

Shitet Kambjoneta FORD - TRANZIT

2 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 16:37 ,

Ford Transit Dupllak

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 20:56 ,

Ford Transit 2.4 D

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Qer 17:52 ,

Shitet Kombi

2 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Maj 23:20 ,

Ford transit

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 09:08 ,

Shitet Kombi Ford Transit

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:21 ,

Kombi Ford

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 08:10 ,

Ford Transit Diesel shes pjese

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Mar 21:06 ,

Ford Transit 350 // 2.5 Diesel // 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:57 ,

Ford transit Menjaq 5 shpejci

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Dhj 16:50 ,

Golf 5 1.9 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 19:29 ,

Ford transit

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 09:50 ,

Shes kombi ford transit -92

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Pri 15:04 ,

Shes pikapin ford transit

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 20:10 ,

Ford Connect

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Jan 20:01 ,

Auto �� Ford

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Dhj 14:16 ,

shitet kombi ford transit

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 19:58 ,

Shes Kambjoneten Ford-Tranzit

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Sht 19:20 ,

Mini bus

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 23:10 ,

Ford Transit

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 19:24 ,

Me 14 ulse

8 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Maj 13:06 ,

ford transit

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford Transit | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione