Viti | Makina | Vetura | Ford

Aerostar , 2
Bronco , 1
C-Max , 7
Courier , 7
Crown , 1
Escort , 15
Explorer , 5
F 150 , 1
Fiesta , 27
Focus , 43
Fusion , 3
Galaxy , 13
Ka , 5
Kuga , 1
Maverick , 3
Mondeo , 15
Mustang , 1
Probe , 1
Puma , 2
Sierra , 4
Taunus , 1
Tourneo , 1
Transit , 42

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Ford | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:41 ,

FORD CONECT 1.8 CDTI VITI 2004 ME DOGAN I ARDHR NGA CH

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:12 ,

Shitet Ford Transit 2.2 Dizel Viti 2007 Transporter 5 Ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:55 ,

Riza misini

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Maj 15:49 ,

Ford Focus 2.0 tdci 2011 nga zvicrra full opsion

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 21:19 ,

Ford 1.3

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Pri 16:30 ,

Shitet ford transit FRIGO

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Mar 18:29 ,

Shitet Ford Fiesta

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Shk 13:46 ,

Vetur

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 10:04 ,

Ford tranzit 2007

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 23:18 ,

Ford fiesta

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 16:51 ,

ford focus 2.0 tdci automatik full opsion044688042

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 11:51 ,

U shit. Ford conekt isapo doganuar

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 16:42 ,

Punen shumë mire

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
31 Jan 07:21 ,

pjes Ford fiesta 1.3 benzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
24 Jan 21:18 ,

ford galaxy 1.9 disel 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 08:09 ,

Ford i ardhur nga Austria me Dogan plus Homoligim

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Nën 16:13 ,

Zagari ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Nën 14:36 ,

shitet ford focus 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Tet 13:21 ,

Shitet

3 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 18:25 ,

shes ford fiesta 1.4 tdci

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 10:12 ,

Ford Ka 1.3

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Gush 23:18 ,

Mondeo

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Gush 12:37 ,

Ford transit connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 01:19 ,

shitet ford ka

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 11:59 ,

Shitet pikapi

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 14:35 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
24 Korr 08:05 ,

Shitet ford transit per pjes

1 150 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 16:59 ,

Shitet pikapi

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Korr 08:15 ,

Ford Transit Conect, 2007 me RKS.

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Korr 22:28 ,

Ford mondeo

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Qer 11:53 ,

Shitet ford focus viti 2004 nafte

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Qer 11:33 ,

Shitet

10 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 16:09 ,

FORD FOCUS 1.8 DIZEL VP 2005 RKS

1 900 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 06:38 ,

Ford

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 10:13 ,

Shes makine ford focus

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Maj 10:01 ,

SHES FORD FOCUS 19999

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 17:34 ,

pjes Ford transit 2.5 hidrolik

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 12:11 ,

pjes Ford Transit connect

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Pri 23:48 ,

Ford kombi

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 18:39 ,

Shitet ford fusion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
10 Shk 19:22 ,

Shitet ford escort clx

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 17:03 ,

Ford Kuga

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Nën 18:04 ,

Shitet Ford Transit

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Nën 22:14 ,

UUUUUU SHIIIITT FLM

4 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 23:26 ,

Shitet ford fiesta 2009 qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 22:54 ,

Shitet ford fiesta qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Sht 13:42 ,

Shitet ford fiesta qmimi sipas marrveshjes

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Sht 13:08 ,

Shitet fort transit

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 20:39 ,

shitet Ford Focus 1.8

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 22:05 ,

shitet ford 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Ford | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione