Golf 6 | Fushë Kosovë | Makina | Vetura

Opel , 36
Audi , 8
BMW , 6
Ford , 4
Peugeot , 3
Renault , 3
Seat , 2
Škoda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Citroën , 1
Dodge , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Korr 12:56 ,

Golf 6 DIESEL 2.0

Histora e veturës

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Korr 21:02 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 13:42 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 16:53 ,

Shitet dhe ndrrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 22:13 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Korr 21:00 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 09:38 ,

Elektricist +38346184105

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Qer 07:28 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 16:07 ,

U shit flm

Histora e veturës

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 20:56 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Qer 19:02 ,

Golf 6+

Histora e veturës

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Qer 13:34 ,

VW GOLF 6

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 20:53 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Qer 18:18 ,

Golf 6 Plus, 1.2 TSI, 2010, 158 mij km

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Qer 17:28 ,

Skoda Octavia

Histora e veturës

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 14:17 ,

shes golf 6 2.0 tdi

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 12:46 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 21:43 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Qer 16:27 ,

Shes golf 6 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 21:04 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Qer 10:34 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 11:44 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Qer 16:28 ,

Shitet vetura golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 09:56 ,

Golf 7 Karavan tabela KS

Histora e veturës

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:53 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 23:06 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:13 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:12 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:54 ,

Shitet golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

Histora e veturës

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 17:15 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 22:05 ,

Golf 7 gtd

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 18:12 ,

Golf 3 1.9 Turbo

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Maj 11:00 ,

Golf 6

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 12:14 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 11:50 ,

Golf 6 Golf 6 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 17:44 ,

Shitet Golf5Plus

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:19 ,

Golf 6 Karavan 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 18:21 ,

Golf 6 Karavan 2.0 140ps

Histora e veturës

5 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 19:35 ,

Shes Golf 5 1.9 dizell

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 19:31 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 23:25 ,

Golf 6 2010 Dsg

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:48 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 21:49 ,

Shite golf 6

Histora e veturës

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 19:44 ,

U shittt flm

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione