Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

golf 6 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 11591
Audi , 429
Opel , 285
BMW , 274
Peugeot , 96
Ford , 88
Renault , 75
Fiat , 62
Citroën , 61
Seat , 55
Škoda , 48
Acura , 34
Hyundai , 18
Alfa Romeo , 17
Mitsubishi , 16
Land Rover , 14
Volvo , 13
Jeep , 13
Nissan , 12
MINI , 11
Kia , 11
Smart , 10
Chrysler , 9
Lancia , 9
Alpina , 8
Mazda , 7
Toyota , 6
Suzuki , 6
Honda , 6
Aixam , 6
Chevrolet , 6
Dodge , 5
Daihatsu , 5
Rover , 4
TVR , 3
Dacia , 3
Porsche , 3
Wiesmann , 2
Artega , 2
Daewoo , 2
GMC , 2
Subaru , 2
Ferrari , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Lotus , 1
Zastava , 1
Cadillac , 1
Jaguar , 1
Lincoln , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1
Yugo , 1
MG , 1
UAZ , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 6 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:13
Linku:
Shitorja ,

VOLKSAGEN GOLF 7 1.6 TDI 2013

11 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:18 ,

*WW CADY 2.0 DIZELL RKS 1 VJET KLIM ETJ 044870990

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 04:18 ,

Shes mercedes kufomash ne gjendje te rregullt 049286167

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:57 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 01:09 ,

Ww T6 2.0 Tdi Matorr Golf 6 Fabrikisht 2011 Pa Dogan

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:02 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:02 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:52 ,

GOLF 6 + 2012 DIZEL MANUAL I DOGANUAR 180 KM

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:42 ,

Golf 6 tdi 77 kw, pa dogan, viti 2012

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Shitet ndrrohet me vetura e gjipa rks ose pa dogan

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:26 ,

Hondai 4x4 rks 2.0 dizel ndrrim me vetura pa dogan per pjes

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:20 ,

VETEM THIRRJE 044336055 VW GOLF IV 1.9TDI RKS 03/23

1 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:54 ,

AUDI A3 2017 150HP - 3X SLINE

22 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:47 ,

WV TOUREG 3.0 TDI 4 MOTION FACELIFT PANORAM

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Golf 6 1.6 tdi 2010 rks deri prill 2023

6 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:40 ,

Shes Golf 6 2.0TDI Rks 1 Vit Klima Tronik Ekstra i Rujtun

8 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:35 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:35 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:24 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 Shitorja ,

BMW X1 20D XDRIVE M-PAKET 162xxx KM / ME DOGAN

16 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:22 Shitorja ,

MERCEDES CDI 265ps / FULL OPCIONE / ME DOGAN

14 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:19 ,

Mercedes benz c 350 cdi

12 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:12 ,

Shes Golf 7.5 R-Line 2017

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:10 ,

Golf 7 TDI 1,6 Manuel 6 shpejtesi 4Motion Rks

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:51 Shitorja ,

VW PASSAT B7 1.6 TDI AUTOMATIK / 2012

8 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:50 ,

shes dizne per mercdes edhe kopresora vw 7

99 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:47 ,

SEAT LEON 2.0 TDI VITI 2012 FACELIFT ����

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 ,

GOLF 6 GTD

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:25 ,

Caddy 1.9 TDI viti 2008 ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:25 ,

VW GOLF 6 2.0 TDI MODEL STYLE PA DOGAN 2012����

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:22 ,

VW GOLF 6 TDI BLUEMOTION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Shes Golf 2 1.6TDI

1 200 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:17 ,

BMW 530D - MODELI F10 - AUTOMATIK 8M - VITI 2010 - RKS -

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

VW TOUAREG - 3.0 TDI BLUEMOTION - AUTOMTIK 8M - LEDA - RKS -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 520D - XDRIVE - AUTOMATIK 8M F1 VITI 2014 - LUXURY MODE

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 6 muj

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

AUDI A6 3.0 TDI 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

GOLF 4 - TDI 1.9 - RKS - 2001

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Golf 6 Highline Viti 2012 Gjendje perfekte Full Opsion

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Golf 6 2.0tdi 4montion Highline

8 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:17 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:17 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 6 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E 350 | E-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | BMW | 330 | Seri 3
  • golf 6 në kategorinë Makina
  • golf 6 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Bora
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • golf 6 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 180 | C-Class
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Renault | Grand Scenic
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Amarok
  • Golf 6 në kategorinë Vetura | Alfa Romeo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione