Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat 500 - Vetura Të gjitha në Fushë Kosovë

Fiat , 6
Opel , 6
Audi , 1
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat 500 , kategori Vetura , ose vendndodhje Fushë Kosovë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat 500 Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Pri 17:32 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Blejm vetura 045811543

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
22 Pri 13:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Fushë Kosovë

Blejm Vetura te Aksidentume dhe me defekt

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
24 Jan 09:20 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Fushë Kosovë

shihet BMW E46 2001

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 16:24 Vetura  ·  Alfa Romeo  ·  Alfa 147  ·  Fushë Kosovë

Alfa Romeo 147 JTD 1.9 Dizel

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 22:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Fushë Kosovë

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 17:01 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

Fiat 500 1.3 diesel

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 20:32 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

Shitet Fiat 500

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Fushë Kosovë

T5 1.9 me dogan

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 19:31 Auto sallon Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

Fiat 500

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

OPEL ASTRA H

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra H

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:04 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Shitet Opel Astra h ose nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra h shitet ose nderrohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 18:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Fushë Kosovë

Opel Astra h

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 16:28 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

Shitet Fiat 500

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Gush 14:40 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

Fiat 500 -08

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Pri 06:48 Vetura  ·  Fiat  ·  500  ·  Fushë Kosovë

fiat 500

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
13 Dhj 02:25 Vetura  ·  Opel  ·  Vectra  ·  Fushë Kosovë

Shes opel vectra GTS 1.9 TURBO DIZELL 150PS

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat 500 | Të gjitha | Vetura | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione