Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat 500 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Fiat , 208
Audi , 32
BMW , 29
Ford , 21
Opel , 20
Peugeot , 12
Citroën , 7
Renault , 6
Hyundai , 5
Seat , 4
Chrysler , 3
Smart , 3
Lancia , 3
Nissan , 2
Suzuki , 2
Škoda , 2
Daihatsu , 2
Chevrolet , 2
Porsche , 2
Mazda , 1
Lada , 1
Kia , 1
Acura , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Aixam , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat 500,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat 500 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:19 ,

FIAT 500 AUTOMATIK 1.4 BENZIN MUZIK BOSE FULL OPSIONE

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:14 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:14 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:51 ,

Fiat 500c 1.4 Benzin V.p2008 I Zvicres 184Xxx Km

5 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:29 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:24 Shitorja ,

Fiat 500 1.4b automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:24 Shitorja ,

Fiat 500 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:39 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:26 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

Shes Nissan Juke

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:04 ,

Shes T6 maxi extra*** 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 11:58 ,

BLEJME VETURA PA DOGANE (EURO4)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:08 ,

Mercedes E 350 12/2016 9G

33 333 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:44 ,

Golf 7.5

18 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 07:24 ,

Shitet BMW 420D

21 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 19:43 ,

VW GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC - I RI

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 17:11 ,

SHITET BICIKLETA MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 14:23 ,

Mitsubishi Pajero 2.5 rks

4 300 EUR Price Reduced

05 Korr 14:13 ,

Skoda Roomster 1.4 Tdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Korr 09:38 ,

GOLF VIII 2.0 tdi AUTOMATIC I DOGANUAR

32 500 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 08:53 ,

Pjes Clio,Corsa,Bora,Passat,Audi

567 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 08:53 ,

Lada

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 08:47 ,

Shes veturen Suzuki

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Korr 08:46 ,

• GOLF VIII 2.0 TDI AUTOMATIC •

32 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Korr 10:18 ,

Fiat 500 1.4 benzin

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Korr 10:04 ,

BMW ����

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 12:19 ,

Blejme vetura Rks ✅✅✅ prej 500 deri 1500 euro

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
03 Korr 00:15 ,

Hyndai Tucson 2018 2.0D Me servise te rregullta

23 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 21:47 ,

Passat B8 2.0 DSG 2016

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Korr 10:24 ,

Audi q5 3.0 tdi quattro 2015

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 10:14 ,

Shitet Bmw 420d GranCoupe

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 19:13 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Kerkoj VETURA TE AKSIDENTUME

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:13 ,

Blej vetura te aksidentume :044926866:

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:18 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:17 ,

Veturat e aksidenume qe keni me shit

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura aksidentume

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara dhe me defekte

9 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentuara

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume dhe me defekte

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blej vetura te Aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm Vetura 044/926/866

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 18:14 ,

Blejm vetura te aksidentume

8 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Korr 18:14 ,

Blej vetura te aksidentume

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat 500 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • fiat 500 në kategorinë Vetura | Fiat | 500 Abarth
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | E-Class
  • fiat 500 në kategorinë Vetura | Nissan
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | BMW | 118 | Seri 1
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | Smart | ForTwo
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | BMW | Seri 4
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • fiat 500 në kategorinë Vetura | Hyundai
  • Fiat 500 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | A-Class

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione