Golf 6 | Gjilan | Makina | Vetura

Audi , 29
Opel , 14
BMW , 13
Seat , 7
Ford , 5
Renault , 5
Fiat , 4
Hyundai , 3
Citroën , 3
Peugeot , 3
MINI , 2
Acura , 2
Lada , 1
TVR , 1
Dacia , 1
Smart , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 6,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 6 Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 22:01 ,

SHITET VW JETTA

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 21:31 ,

Golf 6 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:02 ,

Shitet golf 6 1.4 benzin dsg f1 2012

Histora e veturës

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:51 ,

Seat ibiza

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:50 ,

Hyundai santa fe

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:50 ,

Hyundai

Histora e veturës

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:32 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:11 ,

AUTO.24 BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN

Histora e veturës

49 300 273 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 23:27 ,

Gofl 6 tdi 2.0

Histora e veturës

8 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:27 ,

BLEJM VETURA DEFEKT DHE AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 12:07 ,

VW GOLF 6 2011 I ARDHUR NGA ZVICRA

Histora e veturës

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 11:20 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 11:19 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 21:26 ,

2013 Golf 6 karavan 63.000km

Histora e veturës

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
23 Korr 15:02 ,

Citroën C5 3.0 HDi Automatik 2011 exclusive I doganuar rks

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 22:31 ,

Golf 6 plus TSI 1.2 motori

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Korr 14:44 ,

Pjes per Golf 6 2.0Tdi-1.6Tdi HighLine

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Korr 14:43 ,

PJES PER VW GOLF 5 GT-SPORT 2008 2.0 Tdi

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Korr 11:44 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 09:23 ,

VW Golf 6 -AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Korr 19:12 ,

Golf 4 1.9 TDI 150 PS Pa Dogan

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 16:54 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 13:14 ,

Golf 1.9 T(DI),RKS:22.04.2022,Klim,Srs,Abs,Central etj,2001

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Korr 11:48 ,

Shitet dhe ndrrohet me golf 6

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 09:41 ,

Mercedes a class 2.0 disel 1 vit rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Korr 15:47 ,

Golf 5 GTI

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 08:03 ,

GOLF 6 2.0 TDI - I DOGANUAR / 1 VIT RKS VP 2009

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Korr 00:14 ,

Mercdes a class 2.0 disel 1 vjet rks

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 22:21 ,

reno clio

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 12:45 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2008

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 22:20 ,

Golf 6. 1.6TDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 14:10 ,

VW GOLF 4 1.9 TD(I) MODEL OCEAN -03

Histora e veturës

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Qer 14:35 ,

Golf 6 1.6 TDi DSG -11

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 13:05 ,

Lada riva 1.3 benzin

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 12:51 ,

TOUAREG 3.0 TDI V6

Histora e veturës

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 21:03 ,

Shitet audi 80

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 18:58 ,

GOLF 6 TDI 1.6 BLUEMOTION.2012 RKS

Histora e veturës

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Qer 13:44 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:36 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 17:39 ,

Golf 5

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 15:46 ,

Golf 6 u shit e gz

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 19:18 ,

U SHIT...!! GOLF 6 Plus 2.0 Automatik Highline

Histora e veturës

8 590 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 10:22 ,

shitet GOLF VI ( i sa po ardhur )

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 07:49 ,

Golf 6

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 22:49 ,

Dizalica zingjir

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 6 | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione