opel astra | Gjilan | Makina | Vetura

Opel , 611
Audi , 15
Renault , 9
Peugeot , 6
BMW , 5
Fiat , 5
Citroën , 4
Ford , 4
Hyundai , 2
Acura , 1
Chevrolet , 1
Seat , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel astra , kategori Vetura , ose vendndodhje Gjilan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel astra Të gjitha | Vetura | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:16 ,

Shes opel astra dizel regjistrim(janar 2022)

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:34 ,

Opel Astra G Special Edetion 100 - IRMSCHER -

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:57 ,

Opel astra J 1.4 Turbo

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:18 ,

Pikap caddy 1.9 tdi ne gjendje prefekte

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:02 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:25 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:38 ,

Opel astra 1.4

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 14:33 ,

Opel astra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:17 ,

Chevrolet

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:16 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:14 ,

Seat ibiza

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:06 ,

Bejm lyerjen e brendshme e te jashtme te OBJEKTEVE-NDERTESAV

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 22:11 ,

BMW M530D E60 M//PERFORMANCE

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Mar 19:34 ,

Opel Astra 2.0 dizell me.klim rks 20.12.2021

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 11:49 ,

Shitet opel astra 1.4

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 08:07 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE RKS ��

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Mar 09:23 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:09 ,

Shitet Opel CORSA1.3 CDTI EKO TEC

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 01:29 ,

Opel Astra 2.0 dizell me.klim rks 20.12.2021

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 20:31 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 12:07 ,

Opel Astra H 1.7 CDTI

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 12:31 ,

���� Ford Ranger 2.5 TDCi 4x4 ����

6 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 22:53 ,

Opel Astra

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Shk 19:58 ,

Opel astra 1.7 h diesel ndrrim i munshem

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 18:18 ,

Opel Astra 1.7 tdci

8 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 09:51 ,

Moler/Fasader Profesional 045662014

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 18:28 ,

Opel Astra 1.7cdTI(125ps)2008 11 vite nje pronar

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 17:19 ,

Shes Opel Astra

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Shk 18:47 ,

Opel astra _automatik

45 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:08 ,

Pajisje me avull 4në1 Rovus

48 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 18:07 ,

shitet Opel Astra 1.7 diesel

1 600 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 19:40 ,

VW Passat 2.0 Tdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 12:12 ,

Shitet opel astra 1.4

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 19:42 ,

Opel astra 2.0 diesel

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 14:32 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:21 ,

RENAULT AUTOMATIK

5 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 12:15 ,

PEUGEOT 308 AUTOMATIK

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 09:11 ,

opel astra 1.6 benzin

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 08:49 ,

Pjese per Opel Astra J 1.7 CDTI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 08:49 ,

Pjese per Opel Astra H Benzine & Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 12:52 ,

Opel Astra

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 22:23 ,

Opel astra h 1.7 ndrrim

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 20:06 ,

Opel Astra 2.2 Benzin -AUTOMATIK- -Boj Ndrrim-

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:33 ,

opel astra 1300euro 1.6 16v benzin plin

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 09:55 ,

Fiat Ulysseioi

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 09:53 ,

BMW Pasqyre

25 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Shk 19:54 ,

Shes Opel Astra 1.4

700 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 23:56 ,

Opel Astra 1.7 CDTI diesel 2007 1 vit regjistrim

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 10:34 ,

Opel Astra F 1.8 16v -94

1 310 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!

MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.

Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!

Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com

Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel astra | Të gjitha | Vetura | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.

Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!

Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione