Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault - Vetura Të gjitha në Lipjan

Renault , 538
Opel , 15
Peugeot , 6
BMW , 5
Ford , 3
Seat , 2
Fiat , 2
Citroën , 2
Audi , 2
Lada , 1
Zastava , 1
Jeep , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault , kategori Vetura , ose vendndodhje Lipjan , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Të gjitha | Vetura | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 19:09 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault Kango 1.5 diz 2009 rks ne gjendje perfekte 04931659

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 17:12 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

���� 10.12.2015 Renault Megane Estate (Grandtour)automatik

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Pri 13:17 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Lipjan

Shitet Renault Laguna 2.2 dizel

700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 13:42 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

RENAULT KANGOO 1.5 DCI 90PS 3ULSE

6 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Shitësit të Besuar
16 Pri 12:41 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane

2 200 EUR

11 Pri 18:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:40 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 13:30 Vetura  ·  Renault  ·  Espace  ·  Lipjan

Renault

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Pri 10:12 Vetura  ·  Renault  ·  Master  ·  Lipjan

renault master dy dyrsh kamionet

14 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 00:00 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Lipjan

Opel astra

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 11:13 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Lipjan

Renault scenic 1.9 dci KLIMATRONIK 2003 rks 10 muaj

1 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
02 Pri 11:12 Auto sallon Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Megane 1.9 dci 2004 KLIMATRONIK rks

2 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
21 Mar 12:41 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Pikpo renault kango

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 11:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Lipjan

Caddy

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Shk 23:18 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Lipjan

RENAULT CAPTUR 1.5 D..DCI..2016

11 600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 14:39 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Lipjan

Shitet Renault Scenic

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Jan 23:59 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Lipjan

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

Viti: 2006
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Jan 13:54 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Lipjan

Shitet Renault Scenic

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 13:46 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Lipjan

Shitet Renault Scenic

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Dhj 15:50 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Lipjan

Shes & Ndrroj

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Dhj 18:51 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Lipjan

RENAULT MEGANE 1.9 DSI

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Dhj 15:13 Vetura  ·  Audi  ·  A4  ·  Lipjan

2014 Audi A4 2.0 TDI 2014 164.000 Km Me Dogane

15 950 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Dhj 01:13 Vetura  ·  Peugeot  ·  307  ·  Lipjan

PEZHO 307 DIZEL 1.4 HDI VITI 2005 KLIMATRONIK

2 650 EUR

25 Nën 10:25 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault Kangoo

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

14 Nën 02:30 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Lipjan

2014 Audi Q5 quatro 2.0 tdi 148.000 km Me dogane

22 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 23:59 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault megane 1.9 disel rks 044250972

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Nën 08:10 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Renault

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: > 500 000
06 Nën 18:36 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault Kango

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 13:51 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Renault Scenic Me Regjistrim - 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 12:38 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault kangoo

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 20:26 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Renault kangoo

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 09:45 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Shite reno kango me 5 ulse

1 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Sht 16:00 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Lipjan

Shite renult kango 1.9 tdi gjendje te mir

1 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 14:43 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Lipjan

RENAULT TRAFIC 1.9 DISEL SAPO ARDHUR NGA ZVICRRA ����

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 20:47 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lipjan

RENAULT CLIO GT LINE 16V

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 11:58 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Lipjan

Renault Trafic 2.0 Dci 115ps

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Korr 23:18 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Lipjan

Renault Laguna 1.9d Viti 2006 RKS

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Korr 07:10 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Megana kabriolet automatik

6 900 EUR

09 Korr 22:09 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Lipjan

Renault Laguna 1.9d 6 Shpejtsi Viti 2006 Facelift

1 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Korr 20:58 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

Shes renault megane

6 900 EUR

05 Korr 08:22 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Lipjan

renault clio

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:12 Vetura  ·  Renault  ·  Model tjetër  ·  Lipjan

Renault

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Qer 12:54 Vetura  ·  Renault  ·  Grand Scenic  ·  Lipjan

Renault Scenic 1.9 Dci 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Qer 09:35 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

RENAULT MEGANE 1.9DSI 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Qer 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Capture  ·  Lipjan

Renault Capture 1.5dci 86mi km

14 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
17 Qer 13:35 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Lipjan

RENAULT MEGANE 1.9DSI 2003

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Qer 11:04 Vetura  ·  Renault  ·  Laguna  ·  Lipjan

Renault laguna

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Të gjitha | Vetura | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione