Renault | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 9789
VW Volkswagen , 1081
Opel , 335
Audi , 267
BMW , 205
Peugeot , 113
Ford , 85
Fiat , 77
Citroën , 66
Seat , 35
Alfa Romeo , 20
Škoda , 20
Toyota , 19
Hyundai , 19
Land Rover , 18
Smart , 18
Dacia , 16
Jeep , 16
Nissan , 14
Mazda , 9
Acura , 9
Volvo , 9
Rover , 8
Kia , 7
Lancia , 7
MINI , 6
Porsche , 5
Chrysler , 4
Suzuki , 4
Alpina , 4
Honda , 4
Daihatsu , 4
Chevrolet , 4
KTM , 4
Ssangyong , 3
MG , 3
Aixam , 3
Lada , 2
Plymouth , 2
Isuzu , 1
Zastava , 1
Jaguar , 1
Iveco , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1
Infiniti , 1
Subaru , 1
Tata , 1
Lexus , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:27
Linku:
,

Tiguan 4x4 Automatic 160.000 km

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 01:14
Linku:
,

Renault Scenic II 1.9 dci dizel -Viti 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 14:21 ,

RENAULT MEGANE 1.5 DIZELL 110PS FACELIFT PA DOGAN VITI 2014

4 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN KLIMATRONIK RKS 2005.

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI VITI 2005

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:13 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 7 MUJ RKS VITI 2004

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

Renault Megane 1.9 DCI RKS 1 VIT 6 SHPEJTSI PERFEKT

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:08 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:07 ,

BMW X5 X DRIVE M PACKET GJENDJE PERFEKTE MUNSI NRRIMI

12 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:07 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS

1 790 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

CITROEN C5 HDI - AUTOMATK - RKS- VITI 2010 -

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:05 ,

VW TIGUAN 2.0 - 4X4 - DSG - RKS - VITi 2009

9 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:57 ,

Renault kangoo 5 ulese me klim abs RKS 10muj 1.4B

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

Shitet Renault Grand Scenic 1.9 dci 2010

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

OPEL CORSA 1.3CDTI EcoFlex 2011 me dogan homologim

5 350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 ,

Renault Megane 1.9 Diesel viti 2004 RKS 1 VIT

2 500 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:41 ,

Renault Espace 2.2 Diesel 7 ULSE 1 VIT RKS

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:40 ,

Renault Scenic 1.6 Benxin viti 2004

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:40 ,

Renault Megane 1.9 Diesel Facelift 2008

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:40 ,

Renault Megane 1.6 Benxin

500 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:39 ,

Mercedes Benz Vito 2.2 Diesel RKS

1 550 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:38 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:37 ,

Renault Scenic 1.9 Diesel 1 VIT RKS

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

BMW 116d 2.0 diesel RKS viti 07.2010

6 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 ,

GOLF V 1.9 TDI VITI 2005 RKS

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 ,

MERCEDES

12 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:21 ,

VW Tiguan SportStyle 2.0 TDI 2012 4motion DSG

14 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 ,

VW Golf 4 1.9 TDI 74kw 101Ps PACIFIC

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:20 ,

shes renaut twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:20 ,

Peugot 207 1.6 HDI 2010

4 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:20 ,

VW Golf 7 1.6 TDI (I) 2013 Manual

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:18 ,

shes renaut twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:16 ,

shes renault twingo

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 13:13 ,

Renault Modus

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:11 ,

RENAULT MEGAN II 1.5DCI PANORAM

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

MERCEDES S 320CDI 4MATIC PRESIDENCIAL RKS 1 VIT 2010

10 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 ,

Renault Megane 1.6B RKS 5 MUJ KLIM PERFEKT

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:08 ,

Auto shlep Bartje Marimanga 049 567 443. (24/7)

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:01 ,

Audi A3 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:59 ,

Shitet Renault Scenic 1,9 dizel me klimatronic

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 ,

Renault kango

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:53 ,

Shitet Renault Clio 1,2 Benzin me Klim

3 650 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:51 ,

Shitet Renault Scenic 1,9 dizel Klim,Panoram

2 950 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:45 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:39 ,

Renault Megane 1.9Dci rks ✨

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:36 ,

Opel Zafira 2.0 CDTI 2013 PaDogan

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:36 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:33 Shitorja ,

Renault Scenic 1.9 dCi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:32 Shitorja ,

Renault Espace dCi 160

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:32 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi 110 Gt Line

4 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:27 ,

renault megane 1.5 dci 2006 bojm ndrrim

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:19 ,

Renault Megane 1.9 DCI

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione