Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Renault clio | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Renault , 1912
Audi , 180
Opel , 152
BMW , 147
Peugeot , 72
Ford , 65
Fiat , 45
Citroën , 42
Seat , 20
Škoda , 15
Hyundai , 14
Alfa Romeo , 13
Land Rover , 10
Smart , 10
Jeep , 9
Nissan , 7
Volvo , 7
Toyota , 6
MINI , 6
Lancia , 6
Mazda , 5
Kia , 5
Daihatsu , 5
Suzuki , 4
Rover , 4
Chevrolet , 4
Chrysler , 3
Acura , 3
KTM , 3
Porsche , 3
Ssangyong , 2
Honda , 2
MG , 2
Aixam , 2
Isuzu , 1
Lada , 1
Dacia , 1
Zastava , 1
Lincoln , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Renault clio,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Renault clio Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:58 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:58 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:58 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:58 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:58 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:58 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:51 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 ,

VW POLO 1.6 TDI 148XXXkm

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:47 ,

Pikap fiat scudo 2.0 JTD 044280873 nrrim nese na komvenon

1 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:32 ,

Porsche Cayenne v6

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:29 ,

SHITET GOLF 2 ����

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar, 2200 € ,

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:11 ,

Jetta 1.6 benzin , 22 vite 1 Pronar , 2200 €

2 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

RENAULT CLIO 1.5 DCI ME DOGAN 100.000 KM 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:41 ,

CITROEN C4 1.6 E-hdi AUTOMATIK 103.000KM I DOGANUAR 2014

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 14:41 ,

CITROEN C3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:39 ,

Nissan Micra 1.0 Benxin Pa Dogan

650 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:39 ,

Renault Megane Sedan 1.9 Diesel

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:38 ,

Peugeot 206 1.9 Diesel viti 2002 Pikap me 2 Ulse

850 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:36 ,

Peugeot 1.6 Benxin Cabrio

1 450 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:35 ,

Kariga tapacira Audi q7

370 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 14:35 ,

Mercedes a class 160 Benxin

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:28 ,

Peugeot 206 1.6 Benxin viti 2002

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 14:28 ,

Ford Transit Connect 1.8 Diesel 2007 me dogan te paguar

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

Kombi Ford Transit 2.0 Diesel Per Pjes

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:23 ,

Golf 3 1.8 Benxin pa dogan

430 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:53 ,

Mercedes Benz 190 , 2.0 diesel

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:53 ,

Ford Mondeo 2.0

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:49 ,

AUDI A6 3.0 TDI S Line 2014

17 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 ,

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:34 ,

AUDI Q7 3.0 QUATTRO FULL EXTRA 2016 - 272 PS

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:26 ,

Golf 7

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:13 ,

Shiten Fellne me Goma Per Renault

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:04 ,

SHITET NDRROHET VW CRAFTER 2.5TDI

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:52 ,

Golf 6 2.0 tdi anglez padogan

3 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:33 ,

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 11:32 ,

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:35 ,

FIAT DOBLO 1.9 JTD ME KLIME 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

MERCEDES ML 320 CDI

8 700 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:33 Shitorja ,

RENAULT CLIO IV 1.5 DC

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:05 ,

Pika fiat scudo 2.0 jtd rks 8 muj 044280873

1 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 ,

Blejm vetura te aksidentume

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:19 ,

Blejm golf te aksidentuar

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:10 ,

Shitet Mercedes-Benz ML 350 (118.000 Km)

23 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:24 ,

I shitur

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Renault clio | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione