Fushë Kosovë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 190

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 17:55 ,

Mercedes-Benz 190

1 550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 19:39 ,

Mercedes

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 00:31 ,

vetur

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 02:22 ,

Mercedes 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 22:40 ,

Shitet urgjent 550 ero

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Shk 20:20 ,

Ushitt flmmm

12 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 13:20 ,

Shitet urgjent 550 ero 045232941

550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Jan 14:29 ,

Mercedes-Benz(Dizell) 190 viti 1991 URGJENT

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 20:08 ,

Mercedes 190

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 18:49 ,

Mercedes benz

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Dhj 13:27 ,

shesim pjes per benz avangard

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Nën 07:52 ,

ushitt flm

68 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 10:47 ,

Mercedes Dizell 1.9 --Rks 5Muj--Boj Ndrrim-1990-

1 450 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 14:43 ,

Mercedes 190Disel RKS NDRRIM

1 550 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 19:04 ,

Mercedes 190d

850 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Sht 14:21 ,

Shes mersedesin 190

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 08:38 ,

Shitet Mersedesi190

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 11:39 ,

Shes mersedes 190

480 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Sht 08:08 ,

Shitet Mersedesi 190

480 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Sht 10:21 ,

Shes Mersedes 190

480 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 12:59 ,

Mercedes

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Sht 15:21 ,

Mercedes

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 13:44 ,

Mercedes 190

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 23:37 ,

Shes. Mersedes

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 22:37 ,

Mercedes Benz Ekstra

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Gush 18:27 ,

ushitt flmm

68 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Gush 15:52 ,

Mercedes 190 diezel

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 21:47 ,

Mercdea benz190

1 700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Gush 13:19 ,

Mercedes 190d

1 250 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Korr 19:45 ,

shitet Mersedesi

730 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Korr 17:47 ,

shes Mersedes

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Qer 21:23 ,

MAKIN PER FEMI MOSHA 6 DERI NE 7 VJET

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Qer 00:26 ,

Mercedes 190

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 16:54 ,

Mercedes benzz 190

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 16:45 ,

Mercedes benz 190

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 20:46 ,

Mercedes 190sh

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 19:46 ,

Shes mercedes 190 disel 2.0

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 15:17 ,

shes mersedes 190

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Mar 07:37 ,

shitet Mersedesi

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 21:06 ,

Mersedes

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Shk 18:46 ,

Mersedes

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Shk 22:00 ,

ushitt flmmm

78 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Shk 21:02 ,

ushittt flmmmm

67 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Shk 22:16 ,

Mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 15:25 ,

Shitet Mercedes Benz

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 16:05 ,

Shes mercedes 190 pa regjistrim

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 21:16 ,

mercedes 190

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 17:46 ,

Mercedes 190D

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Jan 22:03 ,

Mercedes 190

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 190 | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione