Prishtinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz | 250

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:32 Shitorja ,

Mercedes c250 cdi automatik elegance viti 2011 rks 11 muj

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 03:50 ,

SHES MERCEDES BENZ 250 D RKS VITI 1993

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 18:00 ,

Mercedes Benz 250D Rks 28.06.2021 u shit flm

1 180 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 16:47 ,

Shes veturen MERCDES B180 ne gjendje super te mire

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 13:22 ,

Mercedes C250

24 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 14:01 ,

Shes Mercedes-benz E250 rks 7MUAJ

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 14:00 ,

Shes Mercedes 250 dizell RKS 7MUAJ

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Pri 14:00 ,

Mercedes 250

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:57 ,

Shes mercedes 250

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 15:54 ,

Mercedes Diesel Ndrrim me pikup

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:34 ,

Mecedes

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 07:43 ,

Shitet Ndrrohet Mercedes W124 1990 049474957

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 08:10 ,

Mercedes 250 Dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Mar 14:22 ,

SHITET MERCEDES 250

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 18:36 ,

Mercedes 250

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:42 ,

Shes mercedesin

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 20:40 ,

Mercedes benz E250

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 17:31 ,

mercedes 200 dizel pa dogan 044 11 30 16

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 15:29 ,

UU SHITTT FLMMM

12 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 02:11 ,

Mercedes 250 dizell 90

999 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 19:38 ,

Mercedes Benz E250

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 18:25 ,

SHES MERCEDES TIP TOP

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 14:34 ,

Mercedes C class2.5 4Matic

13 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:49 ,

Mercedes benz e124

1 100 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 20:41 ,

mersedes

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:11 ,

Shitet mersedes c 250td

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 17:18 ,

Shes ose boj ndrrim

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 17:01 ,

Mercedes

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Dhj 09:54 ,

Shes Mercedes 250 dizel

2 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 21:28 ,

U Shit Flmmmmmmmm

12 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 09:46 ,

SHITET

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 21:19 ,

Adapter per bateri

60 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 17:04 ,

U shit

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 00:38 ,

U Shit FLM ��

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 21:08 ,

U shit flm

7 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 18:39 ,

Shitet mercedes 2.5

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Nën 17:16 ,

U Shit FLM ��

14 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 09:15 ,

��Mercedes 250 Dizell RKS 6 Muj 1991��

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 01:33 ,

Mercedes benz 250

1 050 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 19:06 ,

Mercedes 250 200 190

45 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Tet 23:30 ,

Mercedes 250,200,190

50 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Tet 23:21 ,

Mercedes

2 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 17:44 ,

Shes mercedes 250 d rks 6 muj viti 1988

1 450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 19:17 ,

Mercedes C 250 AMG

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Tet 12:07 ,

Ushittt ��

1 380 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 17:16 ,

Shitet Mercedes Benz, viti 94 me10 muaj regjistrim

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 16:41 ,

U shitt ■FLM■

9 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 20:26 ,

mercedes benz

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
27 Sht 19:14 ,

Mercedes

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
18 Sht 08:01 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz 250 | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione