Prishtinë | Makina | Vetura | Mercedes-Benz

A-Class , 899
B-Class , 206
C-Class , 1315
CE-Class , 8
CL-Class , 9
CLA-Class , 19
CLC-Class , 12
CLK-Class , 49
CLS-Class , 76
E-Class , 1329
G-Class , 23
GL-Class , 49
GLA-Class , 4
GLC-Class , 4
GLE-Class , 24
GLK-Class , 45
GLS-Class , 1
ML-Class , 352
R-Class , 25
S-Class , 176
SL-Class , 12
SLK-Class , 16
V-Class , 68
190 , 1099
200 , 460
220 , 761
230 , 34
240 , 50
250 , 520
260 , 7
270 , 254
280 , 40
290 , 12
300 , 119
320 , 176
350 , 77
380 , 4
400 , 9
416 , 9
420 , 1
450 , 6
500 , 8
560 , 2
600 , 3
AMG GT , 5
AMG GT S , 1
MB 100 , 15
SLR , 2
SLS AMG , 1
Vaneo , 46
Vario , 11
Viano , 34

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Maj 20:26
Linku:
,

G-Rentals "RENT A CAR" Duke filluar nga 20.00€

20 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999

Sot 18:46 Shitorja ,

Shitet Mercedes Benz GLE 350 AMG - 2016

36 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 18:41 ,

MERCEDES BENZ C300 Dizel/Hybrid

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:41 ,

Mercedes-Benz

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:41 ,

Shes Mercedes C220 cdi Automatik

4 750 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:37 ,

Mercedes-Benz A180 Automatik 2.0 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:35 Shitorja ,

Shitet mercedes E220

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:32 ,

Mercedes Benz C250 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Shitorja ,

Mercedes c250 cdi automatik elegance viti 2011 rks 11 muj

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:32 ,

Mercedes A180 CDI Automatik Elegance RKS 1Vitë Model 2006

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:31 ,

Mercedes Benz GLC 250d 4Matic 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 18:30 ,

Mercedes Benz C220 AMG 2017����

Viti: 2017
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:29 ,

MERCEDES ML 320 - 4MATIC - BLUETEC - AUTOMATIK - VITI 2008 -

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 Shitorja ,

MERCEDES B200 CDI AUTOMATIK 2009 / RKS

6 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:26 ,

MERCEDES E300 - BLUETEC - VITI 2013 - AUTOMATIK F1 -

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 ,

minibus

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 18:20 ,

A CLASS •AUTOMATIK• 170CDI ~KLIMA FUNKSIONALE•ELEGANCE• 2002

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:19 ,

Mercedes ML270 CDI Automatik 4x4 Final Edition tabela RKS

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:18 ,

Mercedes Benz C220 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 ,

MercedesBenz A180 Cdi. ��������

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:17 ,

Shitet Mercedes A class - Automatik

5 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 ,

MercedesBenz B200 2013����

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:15 ,

MercedesBenz C220 AMG 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 ,

mercedes emel 350 cdi 4 matic viti 2012 rks 1 vit

13 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:08 Shitorja ,

Mercedes A180

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:06 ,

▄ ▅ ▆ Shes MERCEDES VITO 2003 RKS - LEXO ▆ ▅ ▄

4 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:05 ,

Mercedes-Benz E320 CDI Automatik Avangard

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:52 ,

Shitet Mercedes Benz C 220 CDI AUTOMATIK

4 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:52 ,

U shit e Gzoft Pronari i Ri ��

22 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:52 ,

Shitet vetura Mercedes A clas

2 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

mercedes A clas 160 rks deri dhjetor 2008

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:39 ,

Shes mercedes 190

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:31 ,

Mercedes Benz e200 SUPER CMIM!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:55 ,

Mercedes C 2.2 dizel viti 2011 regjistrimi i par ne Ks

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:55 ,

Mercedes Benz E220 CDI AUTOMATIK 7G Dogan Homologim

16 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:48 ,

Mercedes GLK250 4matic

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:39 ,

Mercedes w211 E 270 CDI Avantgarde 2003 Full opcion

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39 ,

Mercedes E220 CDI 2017 i doganuar

23 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:38 ,

Mercedes E350 CDI AMG line 2011 full opcion

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:37 Shitorja ,

Mercedes-Benz B200 CDI-Diesel Automatik -13

12 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:36 Shitorja ,

Mercedes-Benz C200 CDI-Diesel Automatik -12

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:36 Shitorja ,

Mercedes-Benz B180 CDI-Diesel Automatik -11

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:57 ,

Mercedes Vito 2.2 111 Cdi Maxi �������� 2006

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:54 ,

Mercedes Benz A Clas 170 disel 2001

2 400 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Mercedes-Benz | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione