Passat 3C | Mitrovicë | Makina | Vetura

Audi , 5
BMW , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat 3C,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat 3C Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

06 Korr 23:14 ,

Passat 3c highline

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 09:14 ,

PASAT 3c i posa ardhur nga Canada

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Qer 02:23 ,

Caddy TDI

Histora e veturës

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Maj 09:59 ,

PASSAT 3C 2.0TDI RKS 10 MUJ

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Maj 23:46 ,

Shitet passat

Histora e veturës

5 400 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 21:09 ,

Passat 3C

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:59 ,

PASSAT 3C 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 01:56 ,

PASSAT 3C 2.0 tdi URGJENT

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 18:26 ,

U SHIT

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:58 ,

Passat 3c

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Dhj 16:38 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI URGJENT

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 14:35 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI URGJENT

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:52 ,

PASSAT 3C 2.0TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:50 ,

U Shit = Passat 3C

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:40 ,

PASSAT 3C 2.0TDI AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 10:58 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:19 ,

Shitet Passat 3C

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 09:46 ,

Passat 3c 2.0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 16:01 ,

Passat 3C

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 11:50 ,

PASSAT 3C

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 07:31 ,

Shitet vetura Pasat 3C

Histora e veturës

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 02:55 ,

Passat 3c 2.0 TDI I Posa ardhun Full Extra 2010

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 15:19 ,

Shitet Pasat 3C 1.9 TDI

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 16:08 ,

Shitet Passat 3C

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 20:07 ,

U shit Flm = Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 23:39 ,

Passat 3C

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 10:49 ,

Shes passat 3c

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 17:42 ,

U Shit Flm = Passat 3c

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 19:37 ,

Shes pasat 3c☎️049846010

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 12:31 ,

U Shit Flm = passat 3c

Histora e veturës

4 550 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Gush 09:05 ,

Passat 3c

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 06:54 ,

Shes - Ndrroj Passat

Histora e veturës

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 19:48 ,

Shes pasatin

Histora e veturës

4 750 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Korr 10:52 ,

Passat 3C 2.0 tdi

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 17:25 ,

U shit Flm = Passat 3C

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 18:15 ,

U shit Flm = Passat 3c

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 19:08 ,

Blej Passat 3c Automatik

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 13:55 ,

Shitet Passat 3C

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 12:13 ,

Passat 3c

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 15:07 ,

U Shit Flm = Passat 3c

Histora e veturës

5 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Jan 19:47 ,

U Shit FLM = Passat 3c

Histora e veturës

4 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 22:01 ,

Shitet

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat 3C | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • passat 3c në kategorinë Vetura | Škoda
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Tiguan
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | BMW | X1 | X-modele
  • Passat 3c në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • Passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • passat 3c në kategorinë Vetura | Audi
  • Passat 3c në kategorinë Makina

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione