Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Astra Të gjitha në Vushtrri

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Astra 2.0 Automatik viti 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:20 Vetura , Vushtrri

Opel Astra - 1.6 Benzin - Ekstra e Ruajtur

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Astra g per merakli

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 12:55 Vetura , Vushtrri

Opel Astra K 2016 ���� FULLEXTRA

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 05:28 Vetura , Vushtrri

Opel Astar CDTI viti 2016 pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 14:38 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 2.0DTI AUTOMATIK-KLIMATRONIK 2010

77 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 07:56 Vetura , Vushtrri

Opell aster

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Sht 23:29 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.7DIZELL RKS

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Sht 18:11 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gush 07:55 Vetura , Vushtrri

Shitet opel astra g opc

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 07:40 Vetura , Vushtrri

SHITET OPEL ASTRA

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 00:21 Vetura , Vushtrri

Opel astra g c20let opc

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Qer 19:56 Vetura , Vushtrri

Shes opel astra ne gjendje shum te mir Dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 03:38 Vetura , Vushtrri

Opel ASTRA 2.0D AUTOMATIK Defekt boshpumpa

2 100 EUR

15 Qer 18:43 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.6 cdti ecoflez vp 2016 pa dogan e posaaedhur

65 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:12 Vetura , Vushtrri

shitet Astra

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Maj 12:43 Vetura , Vushtrri

SHITUR

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Maj 11:35 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA AUTOMATIK ME KLIME

09 Pri 13:15 Vetura , Vushtrri

Opel Astra H 1.7 viti. 2006 me klim rexhistrim rks

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 16:48 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Astra 2.0 viti 2000

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Mar 16:29 Vetura , Vushtrri

Shes OPEL ASTRA

100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 15:44 Shitorja Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA DIESEL 2.0 MANUEL RKS ME KLIM EXTRA E RUJT

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 16:37 Vetura , Vushtrri

Shes opel astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Shk 16:34 Vetura , Vushtrri

Shitet opel astra 2.0 dti

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 01:00 Vetura , Vushtrri

Astra G

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 16:11 Vetura , Vushtrri

Astra G

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Dhj 08:46 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.9 CDTI ECO TEK 2007 RKS

4 550 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 12:36 Vetura , Vushtrri

Opel

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 19:51 Vetura , Vushtrri

Opel astra 1.7

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Dhj 16:05 Vetura , Vushtrri

Opel astra 2011

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 23:59 Vetura , Vushtrri

Opel 1.7 dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Nën 23:43 Vetura , Vushtrri

Shitet opel 1.7 dizell

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Nën 12:39 Vetura , Vushtrri

Opel Astra J 1.4 turbo benzin

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 14:49 Vetura , Vushtrri

Opel Astra J 1.7 EcoFlex

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 20:22 Vetura , Vushtrri

Opel

8 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Tet 23:39 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Astra h

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 14:46 Vetura , Vushtrri

shes opel astra

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 14:24 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA G 2.0 DIZEL VITI 2002

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:39 Vetura , Vushtrri

Opel Astra

24 Sht 23:53 Vetura , Vushtrri

SHITET OPEL ASTRA DIZEL 2.0 KLIMA AC RKS 2 MUJ EKSTRA E E

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Sht 20:07 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.4 turbo benzin model 2012

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:46 Vetura , Vushtrri

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Gush 13:45 Vetura , Vushtrri

Opel Astra,benzin, automatik,2004

02 Gush 23:14 Vetura , Vushtrri

Opel Astra,benzin, automatik,2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Gush 20:44 Vetura , Vushtrri

Opel Astra,benzin, automatik,2004

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 22:04 Vetura , Vushtrri

Opel astra

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Korr 23:08 Vetura , Vushtrri

SHES OSE NDRROJ ASTER DIZEL 2.0 ecotec

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Korr 12:58 Vetura , Vushtrri

shitet opel astra 1.7 dizell

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 16:11 Vetura , Vushtrri

SHITET OPEL ASTRA 1.7 DTI motorr japan

3 250 EUR

10 Qer 18:10 Vetura , Vushtrri

Opel

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Astra | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione