Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Opel Të gjitha në Vushtrri

Adam , 1
Agila , 2
Ampera , 1
Antara , 9
Arena , 1
Ascona , 9
Astra , 434
Calibra , 2
Campo , 5
Combo , 70
Corsa , 318
Frontera , 15
GT , 5
Insignia , 52
Kadett , 35
Meriva , 26
Movano , 5
Omega , 31
Signum , 4
Sintra , 3
Tigra , 9
Vectra , 226
Vivaro , 22
Zafira , 233

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:35 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Meriva 1.3 cdti viti 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Astra 2.0 Automatik viti 2014

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:49 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.4 Benzin AUTOMATIK 2019 140xxx KM

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:41 Vetura , Vushtrri

Shes Opel Zafira 1.9CDTI Rks 1 Vit Klima Tronik Viti 2006��

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:20 Vetura , Vushtrri

Opel Astra - 1.6 Benzin - Ekstra e Ruajtur

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Vetura , Vushtrri

Shitet Opel Astra g per merakli

3 450 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:49 Vetura , Vushtrri

opel combo

800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:55 Vetura , Vushtrri

Opel Astra K 2016 ���� FULLEXTRA

10 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:22 Vetura , Vushtrri

OPEL CORSA 1.3 CDTI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 07:16 Vetura , Vushtrri

Vektra

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 05:28 Vetura , Vushtrri

Opel Astar CDTI viti 2016 pa dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 14:38 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 2.0DTI AUTOMATIK-KLIMATRONIK 2010

77 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 07:56 Vetura , Vushtrri

Opell aster

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:08 Vetura , Vushtrri

Opel vivaro

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 23:29 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.7DIZELL RKS

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Sht 10:21 Vetura , Vushtrri

BLEJ VETURA

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Sht 18:11 Vetura , Vushtrri

OPEL ASTRA 1.6 BENZIN AUTOMATIK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 19:57 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2007 zvicra ��

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Gush 19:00 Vetura , Vushtrri

shitet qmimi i volitshem

1 EUR Price Reduced

30 Gush 16:01 Vetura , Vushtrri

Opel meriva. 1.7CDTI. Viti 2009

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gush 12:21 Vetura , Vushtrri

Opel vectra C 2003

3 200 EUR

29 Gush 07:55 Vetura , Vushtrri

Shitet opel astra g opc

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Gush 21:35 Vetura , Vushtrri

Opel Meriva 1.7 dizel 6 shpejtsi viti 2009 1 vit rks

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 10:06 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.7 viti 2004 ����

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:57 Vetura , Vushtrri

Shitet opel zafira

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Gush 16:40 Vetura , Vushtrri

Opel Movano

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gush 07:40 Vetura , Vushtrri

SHITET OPEL ASTRA

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Gush 21:28 Vetura , Vushtrri

Vectra B

1 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Gush 21:12 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa 1.3 2009

5 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Korr 00:17 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa

5 550 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 01:07 Vetura , Vushtrri

Opel corsa 1.3 Dizel

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 12:50 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel corsa 1.3 cdti viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Korr 14:07 Vetura , Vushtrri

Opel Insingia Sport Tour 2.0D Me Rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 08:25 Vetura , Vushtrri

Opel corsa dizel 2018 dizel

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Korr 12:27 Vetura , Vushtrri

Opel isignia

11 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Korr 14:33 Vetura , Vushtrri

Opel Frontera 2.3 dizel 4x4 -99

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Korr 12:26 Vetura , Vushtrri

Pikapi opel combo 1.3 dizel

2 300 EUR

05 Korr 00:21 Vetura , Vushtrri

Opel astra g c20let opc

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 15:17 Vetura , Vushtrri

Opel Insignia

9 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 04:42 Vetura , Vushtrri

Opel combo 1.3 viti 2011 ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Qer 09:03 Shitorja Vetura , Vushtrri

Opel Antara 2.2 dizel 4x4 me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 18:13 Vetura , Vushtrri

Shitet opel vectra B

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:16 Vetura , Vushtrri

Opel Insignia

9 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Qer 19:56 Vetura , Vushtrri

Shes opel astra ne gjendje shum te mir Dizel

Viti: 2000
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Qer 03:38 Vetura , Vushtrri

Opel ASTRA 2.0D AUTOMATIK Defekt boshpumpa

2 100 EUR

16 Qer 19:17 Vetura , Vushtrri

Opel Insignia automatik 2014 CTDI 2.0

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Qer 18:43 Vetura , Vushtrri

Opel Astra 1.6 cdti ecoflez vp 2016 pa dogan e posaaedhur

65 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:12 Vetura , Vushtrri

shitet Astra

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Qer 10:41 Vetura , Vushtrri

Shitet opel zafira Rks veture familjare

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione