Prishtinë | Makina | Vetura | Opel | Combo

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Combo | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:05 ,

Opel compo 1.7 dti

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:32 ,

OPEL COMBO 1.3 DIZEL / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:32 ,

OPEL COMBO 1.3 Dizel / VITI 2011/ ME DOGAN

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:56 ,

Shes opel combo pikap v.p 2004 1.7dti motorr japan 1vit rks

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:46 ,

OPELL COMBO 1.7 DIZELL KLIM 2003 VITI ISAPOARDHUR

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:43 ,

Opel Combo Tour 1.3 CDTI 5 ulse 2011

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 14:51 ,

Shes Pikap Opel

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 01:40 ,

Opel Combo

3 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 16:16 ,

Shes opel pikap

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 08:15 ,

Opel combo me ulse

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 05:28 ,

Opel Combo 1.7 DTI me Klim

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:26 ,

Opel combo 1.3 cdti

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Pri 18:34 ,

Opel Combo 1.7 DTI

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 15:24 ,

Opel combo pikap 1.3 cdti dizell 2007 regjistrim 11 muaj

2 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 13:33 ,

Opel combo 1.7 Diesel RKS

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 13:14 ,

Shes opel combo 2.0 cdti

4 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:40 ,

Opel Combo 1.7

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:20 ,

Shes pikapin 1.3 cdti 2007

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 13:03 ,

Opel Combo 1.7DTI 1 VIT REGJISTRIM

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 11:42 ,

Opell combo.

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Jan 23:44 ,

Pikap Opel

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Jan 02:29 ,

Opel Combo

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Jan 02:29 ,

Opel Combo 1.3 Cdti

2 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 21:55 ,

Opel combo 1.7cdti

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 21:54 ,

U SHIT U SHIT. OPEL COMBO 1.7 Diesel Japan

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:30 ,

Opel combo 1.7cdti

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Dhj 08:32 ,

Opel

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Dhj 22:03 ,

Kerkoj me ble kir pjes mrapa per Opell Combo

1 234 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Nën 09:50 ,

Pikap

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Nën 11:12 ,

Pikap Opel Combo me ulese

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Nën 10:20 ,

Opel Combo

2 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 19:05 ,

Opel

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Nën 20:16 ,

Opel combo 1.7 DTI 2004

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 14:25 ,

Shitet Opel Combo Flex 2015

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 11:13 ,

Shitet Opel Combo 1.7 cdti 2006 10 muj rks me Klim

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 14:09 ,

Pikap opel combo 1.3cdti

2 050 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:34 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Tet 14:11 ,

Opel Combo 1.7

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 13:39 ,

Opel Combo 1.7 DTI 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 20:05 ,

Pikap Opel COMBO RKS 1.6 dizel 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 18:34 ,

Opel Combo 1.7

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:48 ,

Opel Combo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 09:56 ,

Shitet Opel Combo

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 11:59 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 08:48 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

2 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 10:38 ,

Opel Combo 1.7 DTI viti 2004 me dogan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Combo | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione