Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Prishtinë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 11
Agila , 55
Ampera , 1
Antara , 83
Arena , 7
Ascona , 33
Astra , 2629
Calibra , 50
Campo , 26
Cascada , 2
Combo , 429
Corsa , 2140
Crossland , 1
Diplomat , 1
Frontera , 50
GT , 12
Insignia , 198
Kadett , 166
Karl , 3
Manta , 3
Meriva , 272
Mokka , 13
Monterey , 3
Movano , 43
Nova , 3
Omega , 175
Senator , 1
Signum , 74
Sintra , 7
Speedster , 1
Tigra , 27
Vectra , 2073
Vivaro , 95
Zafira , 937

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 06:32 Shitorja ,

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:16 ,

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI MOTORR JAPAN MODEL ELEGANCE RKS 2005.

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:39 ,

Opell astra

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 23:33 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI COSMO ME DOGAN HOMOLOGIM - 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Shite Vetura Opel Corsa 1.4 Benzin Automatik

11 200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 22:59 ,

Opel astra 1.4 benzin

1 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:38 ,

opel vectra c 1.9 cdti

3 599 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:25 Shitorja ,

Opel Corsa

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:55 ,

Opel Astra 1.7 CDTI

5 390 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:27 ,

Opel Antara 2.0 Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:27 ,

Shitet opel meriva

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 ,

Shes Opel Corsa 1.3 D ecoflex

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:50 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI EDITION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:47 ,

Opel zafir Automatik 2013 rks 1 vit 7 ulse

8 950 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:37 ,

OPEL SIGNUM DIZELL

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

Shes opel combo 1.7 dti rks 1 vit Bojm edhe ndrrim

1 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

Shes opel combo 1.3 cdti viti 2007 bojm edhe ndrrim

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:01 ,

OPEL CORSA 1.3ECOFLEX SELECTION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:49 ,

Operl Antara 2.0 Automatik

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:43 ,

Me marrveshje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:42 ,

OPEL MERIVA 1.7 CDTI RKS 1 VJET

6 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:23 ,

Opel Aster H 3900 euro

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

���� Opel Corsa FACELIFT 2012

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:57 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK COSMO

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:56 ,

shitet opell corsa

5 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:34 ,

Opel Corsa c 1.7CDTI viti 2003 me Rks

2 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 ,

Opel astra .1.7 .dizell

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:30 ,

Opel astra 1.7 dizel

2 550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:23 ,

Shitet ose nderrohet Opel Vectra me multikultivator

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 ,

Opel Antara 2.0CDTI 4x4

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:32 ,

Opel combo 1.7 DTI 2004 ��

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:53 ,

OPELL ZAFIRA 2.0 RKS 2004 CDTI 7 ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

Opel Corsa 1.3 ecoflex

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:25 ,

Opel vektra 2.0 Dizell Me Klim Manual Viti 2001 Rks 7 muj

1 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:25 ,

Opel Vektra 2.2 Benzin Manual Viti 2002 Rks

1 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:25 ,

OPEL ASTRA 1.7CDTI EDITION 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:20 ,

OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX GJENDJE PERFEKTE

5 750 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:20 ,

Shitet opel insignia 2010 full opsion 2.0 cdti automatik rks

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

Shitet corsa

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:16 ,

Shes Kuk Terheqse Per Aster H

110 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 14:16 ,

Blejm Opel Corsaa B C D

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:13 ,

OPELL ZAFIRA 2.0 RKS 2002 CDTI 7 ULSE

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:13 ,

Shitet Kompjuteri Per Opel benzin Komplet

170 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 13:57 ,

Shitet Opel Antara 2.0 cdti 4X4 Automatik -2008

7 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione