Mitrovicë | Makina | Vetura | Opel | Kadett

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

04 Maj 18:22 ,

Shiten Gumat Per Gjipa 285.45.19 255.45.19 Made in Germany

100 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Tet 10:06 ,

Opel kadet gsi 2.0 16v

Viti: 1990
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Mar 10:11 ,

Opel kadet 1.6

290 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 20:44 ,

mbajtse e vetures

25 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Shk 15:03 ,

Shes veturen opel kadet 1.6 benzin plin

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 09:09 ,

Opel Kadett 1.5 td -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 01:55 ,

Shitet

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Maj 20:03 ,

Opel Kadett benzin+gaz

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Pri 20:11 ,

Shitet urgjent

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Mar 21:09 ,

Shitet urgjent

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Mar 12:43 ,

Opel kadet

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Shk 20:47 ,

"Shitet&Ndrrohet"Opel Kadett 1.6i RKS

599 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 21:16 ,

"Shitet&Ndrrohet" Opel Kadett 1.6i RKS

599 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 13:31 ,

Kadet

400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 00:53 ,

Opel Kadet

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Dhj 21:48 ,

Shitet Opel Kadeti

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 19:27 ,

SHITET OPEL KADETI 1.3 BENZIN

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Sht 22:14 ,

Opel kadett

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Korr 18:05 ,

kadet

270 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 20:03 ,

shes veturen 1,6benxin i qlajmrun 280e

250 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 00:41 ,

Shitet n gjendje t Rregulltë

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Qer 18:21 ,

Opel kadet

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 00:50 ,

opel kadet

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 09:09 ,

Kadet

270 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 13:31 ,

Kadet

300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 00:34 ,

kadet automatik

200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 00:10 ,

Opel kadet

350 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 23:46 ,

Opel Kadet

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Jan 20:34 ,

shes urgjent kadetin

260 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Dhj 19:52 ,

Opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 14:38 ,

Shitet ose ndrrohet vetura opel kadet viti 88 benz

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 21:47 ,

opel kadet

320 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Tet 21:01 ,

opel kadet

350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Tet 22:53 ,

Kadet

420 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Tet 21:00 ,

opel kadet

450 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 16:46 ,

Shitet ose ndrrohet

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Pri 09:21 ,

Opel Kadett

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 15:37 ,

Shitet vetura

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
19 Mar 12:37 ,

opel kadet

700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 13:30 ,

shes Urgjent

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 18:21 ,

Shes opel kadet 1.4 benzin gjendje perfekte

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
26 Shk 01:22 ,

Shitet urgjent

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Shk 20:32 ,

Shes Opel Kadett 1.3 Beznin me gjera Extra

1 050 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Shk 12:04 ,

shes opell kadett 1.6 benxin

380 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Shk 18:40 ,

Shes opel kadett 1.6

280 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
31 Jan 17:06 ,

u shit flm merrjep

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Jan 19:24 ,

Shes Opel Kadett 1.3

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 10:34 ,

Shitet motorri opell dizel 1.6 komolet

200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Dhj 14:34 ,

Shes Opel Kadett

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Dhj 15:26 ,

Opell

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel Kadett | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione