Opel | Mitrovicë | Makina | Vetura

Opel , 1135
BMW , 8
Audi , 7
Fiat , 4
Acura , 4
Ford , 4
Renault , 4
Citroën , 2
Peugeot , 2
Daihatsu , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
MINI , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Kia , 1
Maserati , 1
Hyundai , 1
Daewoo , 1
MG , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel,kategori Vetura,ose vendndodhje Mitrovicë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel Të gjitha | Vetura | Mitrovicë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:15 ,

Blej vetura me tabela te huaja per pjes

1 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:05 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Opel Corsa 1.7 DTI Edition Rks Klim PERFEKT

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:07 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2011

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Opel Astra 1.7 CDTI 2004 RKS 1 Vit

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:07 ,

Opel Astra GTC 2006 RKS 1 Vit

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:32 ,

Shes Opel Combo 1.7 DI

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:39 ,

OPEL CORSA CDTI 2012 I Doganuar Homologim .

5 550 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:12 ,

Urgjent blejme vetura ✅✅✅ gjithe kosoven

500 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:46 ,

Opel corsa 1.3 dizel , 2006 , 1 vit RKS

2 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:40 ,

Fellne per opel me goma te veres 205/50/16

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:37 ,

OPEL CORSA 1.7 DIZEL REGJISTRIM 10 MUJ ME CLIM VITI 2002

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:33 ,

Opel ASTRA SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 18:29 ,

Opel ASTRA J SW SportsTourer 1.7cdti ecoflex

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 13:50 ,

U shit Flm = opel Corsa ��

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Qer 10:49 ,

Opel Corsa 1.3 ECOFLEX - 2009

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 12:23 ,

Opel Zafira 1.9 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Qer 09:22 ,

Auto Pjes & Servis Te Naseri VW

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Qer 20:55 ,

Opel zafira 1.9cdti , automatik, 7 ulese, per pjese

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 20:42 ,

opel meriva

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 20:41 ,

opel aster

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 23:48 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 eco flex 2011

4 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Qer 14:16 ,

Passat B7 ComfortLine 2.0 BlueMontion

6 550 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 09:14 ,

OPEL ZAFIRA 1.9

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 00:14 ,

Shes kombi opel vivaro

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 20:28 ,

Shes Opel Corsa 1.7 DTI Dizel Viti2003 Rks 10 Muaj Klim

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 20:27 ,

Shes Opel Zafira Disel

3 800 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 12:14 ,

Shes Opel Astra 1.4 turbo 120 ps

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
30 Maj 16:46 ,

Mercedes C220 AVANTGARDE U SHIT FLM merrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Maj 20:35 ,

Passat 2013 Automatik DSG U SHIT flmMerrjep

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 06:55 ,

Shitet Opel Astra 1.7 Disel

3 450 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 15:40 ,

Opel Astra G 2.0 DTI V.p2004 Rks 6 Muj

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Maj 10:08 ,

Shes Pjes Per Opel Zafira 2.2 Benzin

55 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Maj 10:08 ,

Shes Pjes Per Opel Corsa B 3 Klipsh +38349358144

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Maj 10:35 ,

OPEL ASTRA 2.0 DTI / ��AUTOMATIK ��KLIMATRONIK - NJOY - 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:22 ,

049499223

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 17:10 ,

Opel astra

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 02:16 ,

049499223

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 23:30 ,

Shes Veturen Opel Zafira

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Maj 20:42 ,

Opel astra

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Maj 11:25 ,

Shiten urgjent pjese per Opel Astra G 2.0DTI

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 02:37 ,

Shitet Opel Combo 2006 1.3 cdti

2 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 01:12 ,

Fiat punto 1.2 benzin

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 09:50 ,

Shes Veturen Opel Zafira

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Pri 19:14 ,

Opel astra H

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 18:37 ,

OPEL MERIVA 1.3DCI DISEL 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 04:03 ,

Opel corsa

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel | Të gjitha | Vetura | Mitrovicë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione