Malishevë | Makina | Vetura | Opel

Adam , 1
Agila , 3
Antara , 1
Ascona , 9
Astra , 167
Calibra , 20
Campo , 5
Cascada , 1
Combo , 52
Corsa , 150
Frontera , 11
GT , 2
Insignia , 5
Kadett , 26
Meriva , 16
Monterey , 1
Movano , 8
Omega , 9
Rekord , 1
Signum , 6
Sintra , 1
Tigra , 2
Vectra , 246
Vivaro , 25
Zafira , 74

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Malishevë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Opel | Malishevë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:57 ,

Opel vectra

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:23 ,

OPEL ASTRA 1.8 BENZIN 2005 AUTOMATIK RKS 1 VIT

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Opel astra

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:55 ,

Shitet vetura

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 22:37 ,

Opel Corsa 1.7Cdti Pa Dogan

1 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 13:35 ,

Vektra c

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 21:17 ,

Shitet zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 20:54 ,

Opel Vivaro

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 11:39 ,

Opelcombo 1.7dizel vp1997

550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Pri 14:17 ,

Shes opell astra 1.7 dizell ne gjendje shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Pri 20:57 ,

zafira

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 18:24 ,

Shes Opel Corsa

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 12:47 ,

Corsa B 1.2Benzinc

800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 19:19 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Mar 20:51 ,

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 21:29 ,

Pesho 307

3 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 21:36 ,

Shes

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 06:47 ,

Opel astra

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 22:54 ,

Opel insignia

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
02 Mar 21:48 ,

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 20:46 ,

opel korsa

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 09:44 ,

opel astra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Shk 17:54 ,

Opell Zafira

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 16:29 ,

Shes opel aster 1.6

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Shk 09:41 ,

Shes opell 1.7 disell

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 11:24 ,

Opel aster

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 19:33 ,

Opel Zafira "2017"-2.0 Dizel "Full Opsione"

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Shk 12:50 ,

Shiter

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Shk 01:56 ,

Shes opel corsa

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Jan 19:13 ,

Pick-up “OPEL COMBO 1.3 TD I SHITUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 12:46 ,

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 09:42 ,

Opel Astra 2.0 dizel rks

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 09:40 ,

Shes opell astra 1.6 benxin AUTOMATIK

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Jan 15:34 ,

Shitet ndrrohet Opel signum 3.0 v6 dizell automatik rks

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 08:57 ,

Shitet opel meriva 1.7

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Jan 20:36 ,

OPEL ASTRA

450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 13:47 ,

Meriva rks ne gjendje tip top

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 23:04 ,

zafira

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Jan 13:40 ,

Opell aster mundsi ndrrimi

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Jan 05:09 ,

Zafira

1 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:29 ,

Shes

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 19:18 ,

Opel combo 1.7 dizel 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 13:15 ,

Vetur ne shitje!

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Dhj 21:09 ,

shitet opel astra

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Dhj 07:46 ,

Vetrur

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Nën 11:45 ,

Shes opel korsa 1.2 benzin

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 18:04 ,

opellfrontera

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 16:55 ,

Opel frontera 2.0 4x4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 21:37 ,

Opel Astra 1.7 cdti

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 13:48 ,

Opel Corsa 1.0B

2 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Opel | Malishevë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione