Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

T5 - Vetura Të gjitha në Pejë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T5 , kategori Vetura , ose vendndodhje Pejë , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T5 Të gjitha | Vetura | Pejë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

TRANSPORTER T5 PA DOGAN

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 11:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Vw t5 transporter

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Jan 11:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

VW Tranaporter T5 Maxi me Klim 2014 Me Dogan te Paguar

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Dhj 20:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Vw T5

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 22:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

T5 Transporter

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 21:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

T5 Transporter

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 19:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Kamionet T5

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 09:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

VW TRANSPORT PRITSCHE 1.9 L TDI

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 11:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

T5 Kombi

7 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Maj 18:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi t5

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Pri 13:39 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shitet ose ndrrohet me t5

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Shk 11:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi t5

22 Nën 16:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi T5 1.9Tdi

12 Nën 08:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Shitet kombi T5

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 16:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

vw t5 transporter 1.9 me klim 220.000km

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 08:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

T5 Pritsche Doppelkabine

14 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Korr 15:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

WV t5 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 23:50 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Transporter T5

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Qer 12:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Pejë

Vw T5 2.5 i sapo ardhur nga Ch

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 00:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

VW T5 1.9 TD(I e kuqe) Transporter 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 23:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Shitet Vw T5 4Motion

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 23:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi T5

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 23:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Pejë

Vw T5 2.5 Multivan

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Shk 12:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Ndrrohet Shitet golf 2 1.9dizel rks

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
15 Shk 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Pejë

Passat 3c 1.9Dizel Viti 2009 Rks 1Vit Gjendje Super

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 01:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

VW T5 2.0 TDI 2011

25 Sht 17:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi t 5

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 22:11 Vetura  ·  Renault  ·  Trafic  ·  Pejë

Shes kombn

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 12:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi T5

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 23:29 Vetura  ·  Kia  ·  Pregio  ·  Pejë

Shes Kia

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Shitet VW Kombi T5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 11:22 Vetura  ·  Renault  ·  Kangoo  ·  Pejë

Shitet pikap 2002 1.9 dizel rks

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 17:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shiten fellnet me guma SvFT

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 23:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 të tjera  ·  Pejë

Shitet t5

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 18:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Volkswagen T5 Kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 14:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Shiten 3 T5 4MOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 12:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Multivan  ·  Pejë

Kamionet T5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Dhj 19:42 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

VW T5 KOMBI 1.9 TDI RKS 7MUJ

18 Tet 17:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Shitet t5 2.5 diesel T-DI tkuqe 180 ps 4x4

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 22:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 23:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Shitet T5

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Korr 14:01 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

Shitet kombi VW T5 Transporter

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 11:10 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

She's t5 me friz shum shum imir me servise tbome

1 EUR Price Reduced

01 Korr 10:15 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 California  ·  Pejë

T5 1.9 TDI TURBO 2005 Ne Fund RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Qer 09:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Pejë

Shitet Vetura

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
27 Maj 21:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

T5 2006 2.5 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Maj 18:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Shes T5

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 22:30 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Pejë

Mercedes c220 Automatik

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 14:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Pejë

VW T5 TRANSPORTER 2011 TIP TOP 103KW/140PS����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 21:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Kombi  ·  Pejë

Kombi t5

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T5 | Të gjitha | Vetura | Pejë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T5 në kategorinë Makina
  • T5 në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T6
  • T5 në kategorinë Vetura | Toyota | Camry
  • t5 në kategorinë Vetura | Volvo | 850
  • T5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 Caravelle | T5
  • T5 në kategorinë Vetura | Suzuki
  • T5 në kategorinë Vetura | Chevrolet
  • t5 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T2
  • T5 në kategorinë Objekte të huaja

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione