Prishtinë | Makina | Vetura | Porsche

356 , 2
911 , 3
914 , 1
924 , 1
944 , 1
Boxster , 3
Cayenne , 61
Cayman , 2
Macan , 3
Panamera , 16

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Porsche | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:00 ,

•Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 245Ps

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:14 Shitorja ,

Porsche Panamera 3.0D Face Lift Viti 2014 Me Dogan

44 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 21:02 ,

Porsche Cayenne Exlusive 3.0 diesel me km te garantuara

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:12 ,

Okazion

40 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 21:17 ,

Porsche Cayenne 3.0Diesel (Porsche Center Zug - Zurich)

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Pri 20:55 ,

Porsche Cayenne 3.0Diesel Facelift 2017

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Pri 11:07 Shitorja ,

Porcshe Cayenne 3.0 D Viti 2013 330 Ps Me Dogan Veq 24999€

24 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 12:44 ,

Shiten Tepihat per porsche 2015 deri 2020

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 11:56 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI >FLM

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 14:57 ,

shes passat 2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 14:49 ,

shitet passati 2

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 21:00 ,

Qdo gje ne gjendje perfekte

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Dhj 10:24 ,

Porsche Cayenne me dogan

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Dhj 09:26 ,

I SHITUR PORSCHE CAYENNE

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Dhj 23:56 ,

Porsche cayenne

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Dhj 17:51 ,

Porsche Cayenne 3.0 Dizel / 239 Ps

22 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Dhj 21:24 ,

Porsche Cayenne

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 09:23 ,

Shitet

11 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
31 Tet 18:42 ,

4.2 Diesel 385 ps

65 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
16 Tet 22:42 ,

Porsche 944 2.5 e regjistruar RKS oldtimer

Viti: 1985
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Tet 09:24 ,

Porche Cayenne

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Sht 11:57 ,

Porsche

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Sht 10:01 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel / 2017

47 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
28 Gush 05:48 ,

U shite

31 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 11:06 ,

Shitet

11 111 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Gush 18:09 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 21:59 ,

Porsche Cayenne 4.5 benzinë V6 Exclusive

24 995 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 12:15 ,

PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

121 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 21:57 ,

shes ndrroj

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Qer 18:45 ,

2019 Porsche 718 Cayman PDK

29 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Qer 12:18 ,

Porsche Macan-s Viti 2014

48 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 14:57 ,

Porsche cayene 3.0 dizel

18 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Maj 07:28 ,

Porsche

26 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Mar 11:20 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

26 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 11:37 ,

Porsche Cayenne 2013 dizel 3.0 pa dogan u shittttt

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Mar 17:14 ,

Porshe 4S -DK

47 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Mar 13:41 ,

Porsche cayenne 3.0d 2013 full options

22 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Shk 11:13 ,

Porsche Cayenne

28 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 04:18 ,

Porsche Panamera

28 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 16:39 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Shk 11:47 ,

Porsche Cayenne 3.0 Diesel

27 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Shk 16:31 ,

shes porshe panamera 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 22:36 ,

Porche Cayenne Coupe Turbo

Viti: 2020
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Jan 14:02 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL MODEL 2013, PA DOGAN

27 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 10:30 ,

PORSCHE PANAMERA 3.0 DIESEL ,PA DOGAN MODEL 2013

27 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 11:56 ,

Porsche Cayen 3.0 Viti 2013

33 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 00:23 ,

Shitet Porsche Cayenne 2011, 3.0 TDI Automatik

29 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 22:55 ,

Porsche macan

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Dhj 18:21 ,

Porsche Cayenne 4.2

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Porsche | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione