Turan | Prishtinë | Makina | Vetura

Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turan,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Turan Të gjitha | Vetura | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Shk 08:37 ,

VW Golf dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Nën 16:32 ,

TURAN 2003 M 1.9 TDI EURO 4 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 20:54 ,

Turan

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:27 ,

Turan

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 11:54 ,

turan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 23:48 ,

shes turan 1.6tdi Dsg 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 22:54 ,

Shiten fellnet 225 45 R17

185 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 23:34 ,

turan 1.6dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 09:58 ,

Pjesë per Golf 5

222 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 19:08 ,

Touran 2.0 Tdi 2008 DsG

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Gush 19:08 ,

I SHITUR

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 12:19 ,

VW Touran 2.0 DSG I Sapoardhur nga GJermania

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Gush 06:17 ,

Turan

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 13:06 ,

VW Touran 1.9 tdi 77 kw modeli high line UShIT

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:56 ,

Shiten gumat me bandash si fellne orgjinal 16 m+s

120 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 20:17 ,

Shes Turan 1.9 tdi bejm edhe ndrrim

5 499 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:21 ,

SHES

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 14:02 ,

VW Touran -05

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Qer 21:07 ,

TURAN 2.0 TDI

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 15:12 ,

Turan 1.9 tdi DSG automatik 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Mar 18:21 ,

turan 2.0 viti 2007 DSG

8 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Mar 13:57 ,

VW Touran -04

4 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 18:14 ,

Turan 1.9. Tdi

7 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Dhj 13:54 ,

VW turan DSG

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Tet 08:51 ,

wv turan 1,9 dsk 7 ulse

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Sht 21:57 ,

wv Turan 1,9 tdi 6 shpejtsi

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turan | Të gjitha | Vetura | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Turan turan Turan turan Turan turan turan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione