Turan | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Turan,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Turan Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Qer 10:12 ,

Shitet turan 1.9 dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 11:16 ,

I SHITUR

2 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 19:02 ,

Shkoda oktavia viti 2015 regjistrim 1vit plot i posa servisu

7 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Mar 23:36 ,

U shit flm

5 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 09:22 ,

Shes fellne golf audi passat turan

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 14:09 ,

Vw Touran 1.9 TDI 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 08:37 ,

VW Golf dizel

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 12:06 ,

Turan 1.9

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Jan 13:49 ,

Shiten Bandashat 15

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 16:32 ,

TURAN 2003 M 1.9 TDI EURO 4 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 09:29 ,

WV Turan 1.6 TDI Automat

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 16:27 ,

WV Turan 1.6 TDI Automat

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Tet 19:48 ,

Vw turan

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:12 ,

VW Turan 1.9 TDI_Viti 2008

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 20:54 ,

Turan

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 17:27 ,

Turan

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 20:16 ,

vw touran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 21:59 ,

shes vw touran 7 ulse

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 08:52 ,

VW tiran

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 14:00 ,

Vw turan

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 10:06 ,

Goma per dimer 15

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 17:13 ,

VW TURAN 2.0 DIZELL VITI 2010 SAKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 11:54 ,

turan

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Nën 11:59 ,

Turan 2,0 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 14:16 ,

Turan 2,0 dizel

7 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 11:48 ,

shitet turan 1.6tdi viti 2010 i ardhur nga zvicrra

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Sht 23:48 ,

shes turan 1.6tdi Dsg 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 22:54 ,

Shiten fellnet 225 45 R17

185 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 19:17 ,

VW TURAN

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:05 ,

kompresor per klim

90 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 15:38 ,

Turan 1.6 tdi dsg viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Maj 01:16 ,

Shes ndrroj fellne

350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 20:08 ,

Turan 2003 7 ulse klima familjar

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Pri 00:33 ,

shes turan 1.6 DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:05 ,

Turbo

170 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 12:37 ,

Vetura Turan VW 2.0

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Jan 14:11 ,

Shiten karriga per turan

150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Dhj 15:00 ,

U shitt

7 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 15:26 ,

shiten karrikat per turan

140 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Dhj 08:59 ,

Goma te dimrit 16 viti 2017 me bandash Golf 6.7

230 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 23:34 ,

turan 1.6dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 14:21 ,

Shes touran

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 09:58 ,

Pjesë per Golf 5

222 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Sht 19:08 ,

Touran 2.0 Tdi 2008 DsG

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Sht 14:57 ,

Shite

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
15 Sht 15:48 ,

vw volkswagen turan 1.9 tdi manual 6 marsha

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Gush 19:08 ,

I SHITUR

2 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 15:27 ,

Turan

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 19:22 ,

vw turan 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Turan | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Turan turan Turan turan Turan turan turan

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione