Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

"Audi a7" - Vetura Të gjitha në Kosovë

Audi , 346
BMW , 12
Opel , 7
Renault , 6
Peugeot , 4
Bentley , 3
Ford , 3
Volvo , 3
Citroën , 2
Seat , 2
Škoda , 2
Smart , 2
Toyota , 2
Cadillac , 1
Chrysler , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1
Fiat , 1
Honda , 1
Hyundai , 1
Jeep , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe "Audi a7" , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj "Audi a7" Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 18:20 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Prishtinë

Audi a3 -2.0 TDI-Automatik-190mi klm

14 600 EUR

Sot 18:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Prishtinë

Shitet Volkswagen Arteon

27 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:00 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Viti

Audi A7 3.0 TDI 2013 Automatik-Quattro 204 PS me Dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Viti

Audi A7 3.0 TDI 2015 Matrix me Dogan t’paguar nga Zvicrra

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Polo  ·  Prishtinë

vw polo 1.4 shume i mire

3 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjakovë

FLM MERRJEP U SHIT

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:43 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

AUDI A7 50 TDI 2020 SLINE ME DOGAN QUATRO AUTOMATIK

Viti: 2019
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Shitësit të Besuar
Sot 12:50 Vetura  ·  Škoda  ·  Praktik  ·  Prishtinë

Skoda Praktik 1.4 TDI dizell viti 2009 me Klimë

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:26 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 250  ·  Prishtinë

SHITET MERCEDES ML 250 4 Matic

21 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Bosch me leter grryse

100 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Paisje kunder qenve endacak

16 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Peshore digjitale e gjepit

17 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:00 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E 220d 4matic 2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Kamere sigurie dhe gjuetie me bateria

68 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Prishtinë

T5 2.0 TDI 6 METRA

Viti: 2010
Kilometrazha: > 500 000
Dje 08:04 Vetura  ·  Fiat  ·  Doblo  ·  Prishtinë

Fiat DOBLO

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 12:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021

39 500 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Maj 11:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

��Falas| Laser meter profesional

38 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 13:09 Vetura  ·  Audi  ·  A8  ·  Pejë

AUDI A8 3.0 TDI V6T Sport Design 2017 EXCLUSIVE

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 16:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat 3C 2.0 DSG 2009 Me Dogane

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 09:06 Vetura  ·  Audi  ·  A3  ·  Gjakovë

Shes Audi A3 1.9 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Maj 08:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

MAKIN CNC STIROPOR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 07:34 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prizren

Audi a7

5 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Vushtrri

Shes Audi A7 3.0TDI Automatik Rks 1 Vit Quattro Full Opcion

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 22:21 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Ferizaj

Audi A7 2016

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 23:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Ferizaj

shitet vetuta

25 Pri 23:19 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Ferizaj

shitet vetuta

23 Pri 00:04 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Ferizaj

Shitet vetura

21 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 23:30 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Lipjan

Audi A7 Matrix

26 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:07 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi a7 matrix 2016 3xsline

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 20:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Arteon  ·  Burim

VW ARTEON 2.0TDI ELEGANCE

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 17:51 Vetura  ·  Peugeot  ·  207  ·  Prishtinë

Peugeot 207

5 695 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 11:29 Vetura  ·  Audi  ·  A1  ·  Prishtinë

Shes Audi A1 1.6 TDI 3X S-Line Brenda dhe Jasht Viti 2011

8 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 03:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Mbushes per veture (Fast Charge) me kabell

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Pri 15:31 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Ferizaj

Audi A7 S-line Sportback 3.0BiTDI Quattro tiptronic

20 900 EUR

06 Pri 22:00 Auto sallon Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Vushtrri

Audi A7 2.8 fsi Benzin Quattro 2012 Full RKS

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
31 Mar 21:21 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Shitet Audi a7 Matrix

27 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:15 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Skenderaj

Mercedes E220d 4matic 2019 Virtual Cockpit

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 01:38 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Vushtrri

Audi a7 3.0 tdi quattro rks 10muj

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 20:44 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Gjilan

Shitet Audi A7 3.0 BiTdi ne gjëndje perfekte!

25 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 10:29 Vetura  ·  Audi  ·  Q5  ·  Prishtinë

Fellne 245/40/R19 Audi VW me goma

680 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
28 Shk 22:05 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi A7 3.0 Tdi Quattro RKS

18 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 09:39 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi A7 3,0 TDI 2011 PA DOGAN

14 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 15:33 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

AUDI A7

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 15:30 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi A7

29 800 EUR

19 Shk 21:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 2.0 VITI 2007 rks 8 muj

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 02:24 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi A7 2016 3.0 BiTDI

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 20:17 Vetura  ·  Audi  ·  A7  ·  Prishtinë

Audi A7 BI-TDI 2016 3.0

29 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 09:25 Vetura  ·  Dardanë

Alfa Romeo 166 -01

12 Shk 09:39 Vetura  ·  Opel  ·  Astra  ·  Prishtinë

Opel Astra H 1.7 dizel 12 muj regjistrim

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj "Audi a7" | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione