Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.1 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 267
Peugeot , 228
Ford , 190
Citroën , 134
Renault , 62
Opel , 40
Hyundai , 37
Yugo , 34
Kia , 24
Zastava , 24
Smart , 18
Lancia , 17
Mitsubishi , 17
Audi , 6
Suzuki , 6
Chevrolet , 5
Jeep , 5
Seat , 5
Nissan , 3
Acura , 2
Aixam , 2
BMW , 2
Daewoo , 2
Rover , 2
Toyota , 2
Volvo , 2
Dacia , 1
Daihatsu , 1
Honda , 1
Lada , 1
Mazda , 1
BAIC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.1 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.1 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Prishtinë

FIAT 1.1 B VITI 2001 RKS DERI ME 6/2024

1 150 EUR

Online
Sot 14:18 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjakovë

Opel Kadett C 1.1 1974

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Pri 17:39 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Drenas

Shes Citroen c3 1.1 benzin

2 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 19:39 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Prishtinë

Shitet Fiat Seicento 1.1

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Pri 23:29 Vetura  ·  Citroën  ·  C3  ·  Lipjan

CITREN C3 BENZIN 1.1 VITI 2004 SUPERGJENDJE

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 21:04 Vetura  ·  Zastava  ·  Koral In  ·  Gjilan

Yugo ne shitje

328 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Mar 01:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Kastriot

Shitet Fiati 1.1 Benzin Vp 2001 / 149 mij te kalume

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Shk 02:37 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai

5 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 07:59 Vetura  ·  Peugeot  ·  106  ·  Malishevë

Shitet

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 13:29 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Shk 13:26 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai

5 350 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 23:58 Vetura  ·  Fiat  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Shitet Fiat Lancia

400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
27 Jan 02:09 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Shitet Fiat 1.1

950 EUR

26 Jan 20:04 Vetura  ·  Renault  ·  R 5  ·  Burim

Renault R5 rks

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 02:09 Vetura  ·  Hyundai  ·  i20  ·  Prishtinë

Hyundai

5 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 11:32 Vetura  ·  Peugeot  ·  206  ·  Gjilan

Shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Dhj 04:30 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Vushtrri

Shes fiat 1.1 benzin 10 muj rks 2001 viti 4 goma dimrit

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Dhj 11:28 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENAULT CLIO 1.1 1999

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 09:36 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Fushë Kosovë

Citroen Saxo

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Dhj 02:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Vushtrri

Shes fiat 1.1 benzin 2001 10 muj rks 4 gomat e dimrit treja

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Nën 23:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Shes Fiat Punto 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim ME DOGAN TPAGUME

3 999 EUR

19 Nën 15:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Burim

Shitet

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Nën 17:48 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat punto 1.1 benzin rks

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:36 Vetura  ·  Opel  ·  Kadett  ·  Gjakovë

Opel Kadett C 1.1

8 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
04 Nën 20:39 Vetura  ·  Fiat  ·  Seicento  ·  Pejë

Fiat Siciento

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 11:47 Vetura  ·  Mitsubishi  ·  Colt  ·  Therandë

Mitsubishi Colt 1.1

28 Sht 09:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Uno  ·  Burim

fiat uno 1.1 rks

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Sht 18:42 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 19:29 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Gush 08:15 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 16:13 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 03:57 Vetura  ·  Smart  ·  ForFour  ·  Prishtinë

Shitet Smarti forfour

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Gush 03:59 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:32 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gush 08:33 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 10:00 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Ferizaj

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Gush 08:23 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Shtime

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 10:59 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Lipjan

Citroen Saxo

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 13:44 Vetura  ·  Citroën  ·  AX  ·  Malishevë

Shes veturen Citroen

550 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 22:39 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prishtinë

RENO CLIO 1.1 B RKS DERI 04/07/2024

1 550 EUR

11 Korr 12:54 Vetura  ·  Dacia  ·  Sandero  ·  Gjilan

Shitet Dacia Sandero 1.1 Benzin 2012 Rks skaduar 100 mi k

5 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Korr 05:58 Vetura  ·  Suzuki  ·  LJ  ·  Gjilan

shes suzuki 1.1 benzin prefekt

670 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Qer 14:02 Vetura  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shes ram

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 13:47 Vetura  ·  BAIC  ·  Model tjetër  ·  Drenas

Shes prokolicen

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Maj 18:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Vushtrri

Citroën C2

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 18:19 Vetura  ·  Citroën  ·  C2  ·  Vushtrri

Citroën C2

3 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Maj 17:22 Vetura  ·  Citroën  ·  SAXO  ·  Prishtinë

citroen saxo 1.1 viti 2000

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 14:44 Vetura  ·  Fiat  ·  124  ·  Viti

Peshkopi

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 11:48 Vetura  ·  Ford  ·  Fiesta  ·  Fushë Kosovë

Ford Fiesta 1.1 benzin

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.1 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • 1.1 në kategorinë Vetura | Fiat | Uno
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Opel | Corsa
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Opel
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Opel | Astra
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Fiat
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Citroën
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Ford
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Citroën | C3
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Kia
  • 1.1 në kategorinë Vetura | Peugeot | 106

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione