1.3 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 1792
VW Volkswagen , 1074
Ford , 601
Fiat , 554
Suzuki , 126
Škoda , 54
Mazda , 51
Mitsubishi , 50
Toyota , 43
Hyundai , 39
Peugeot , 32
Nissan , 28
Smart , 27
Renault , 24
Kia , 21
Honda , 16
Seat , 15
Citroën , 15
Yugo , 10
Chevrolet , 8
Zastava , 7
Lancia , 7
Audi , 7
Wartburg , 6
Acura , 6
Daihatsu , 6
Aixam , 5
Lada , 4
BMW , 4
Alpina , 4
Daewoo , 4
Tata , 4
Piaggio , 3
Volvo , 2
Artega , 2
MINI , 1
TVR , 1
Lotus , 1
Jaguar , 1
Grecav , 1
Dodge , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Bentley , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.3,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:45 ,

SHES PIKAP FIAT DOBLO 1.3 JTD 2008 RKS NRRIM I MUNSHUM

1 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:44 ,

Chevrolet Aveo Dizel

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:32 ,

Mitsubish benzin regjistrim(janar 2022)

1 150 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:25 ,

Fiat Punto EVO 1.3 Cdti Doganuar 2011

4 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:22 ,

OPEL COMBO 1.3 CDTI RKS 2005

2 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:14 ,

Opel corsa 1.3 cdti,viti 2004

2 790 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:06 ,

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 dizell klim RKS

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 ,

Opel Astra

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 ,

Opel Corsa 1.3

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:47 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 Cdti 2014

6 250 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:33 ,

Meriva 1.3 Dizel V.p 2011 Rks 7 Muj 2 Qelsa

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2013

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 ,

OPEL CORSA D 1.3 CDTI FACE LIFT I DOGANUAR 2012

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI I DOGANUAR 2012

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 ,

OPEL MERIVA 1.3 CDTI 166.000 KM I DOGANUAR 2012

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:28 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET I DOGANUAR 5 DYER 2012

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:26 ,

ofert

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:21 ,

Shitet pikapi viti 2008 disell 1.3 rks i skaduar

1 850 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:17 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI-ECOFLEX VITI 2011 ME DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:16 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI ECO FLEX VITI 2011 DOGA HOMOLOGIM

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:14 ,

Fiat 500

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:13 ,

Ford Fiesta

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:28 ,

FIAT FIORINO 1.3 JTD RKS ME KLIM 2010,(NDRROHET)

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:22 Shitorja ,

Fiat Punto 1.3 JTD Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:21 ,

Shitet Opel Combo 1.3 CDTI 2010 me Dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:21 Shitorja ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:17 ,

Shitet Opel Corsa 1.3 CDTI 2014 Facelift me Dogan

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:08 Shitorja ,

tata 1.3 dizel 2011

4 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:06 ,

Opel Combo 1.3 Viti 2006 Eco.Tec .Motorr

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:54 Shitorja ,

SHES OSE NDRROJ OPEL CORSA DIESEL 1.3 E DOGANUAR RKS

4 450 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

Shes fiat idea 1.3 disel

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:47 ,

Fiesta

1 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:32 ,

Opell corsa 1.3 cdti 2011 iposadoganuar

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 ,

Opel Corsa 1.3 cdti

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

OPELL KOSA 1.3 CDI MODEL 2010

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 ,

opel corsa 1.3 cdti

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:20 ,

Punto grand 1.3 dizel viti 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:20 ,

Opel Kadett

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:17 ,

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 6 Shpejtsi -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 ,

Fiat 500 diesel industry limited edition 1.3 benzin rks

5 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:52 ,

daihatsu sirion 1.3 16v twin cam automatik qmimi 3400 fix

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:29 ,

Fiat Punto Evo 1.3 dizel 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:11 ,

OPEL CORSA 1.3 CDTI VITI 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 11:05 ,

FIAT 500L 1.3 MULTIJET SHITJE EDHE ME LIZING

8 900 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:49 ,

Mitsubishi Colt 1.3 benzin

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel 2012

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:32 Shitorja ,

opel corsa 1.3 dizel

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:19 ,

Toyota Yaris

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.3 1.3 1.3 1.3 1.3 1.3 1.3 1.3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione