Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Ford Fiesta Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford Fiesta | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:08 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:09 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2016

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:06 Vetura , Pejë

FORD FIESTA 2011 1.4TDCI 1VIT RKS

6 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:08 Vetura , Prizren

Gjendje mir

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:54 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:18 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fiesta 1.6 Diesel 2015

5 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:49 Vetura , Gjilan

shiten gomat dimrit

Dje 20:09 Vetura , Lipjan

Ford Fiesta VITI 2017

8 300 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 20:08 Vetura , Lipjan

FORD FIESTA 1.2 BENZIN VITI 2009 ME 156 MIJ KM

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:39 Vetura , Burim

Shitet ford fiesta

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 13:01 Vetura , Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 11muj klim central

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 05:43 Vetura , Pejë

Ford Fiesta

5 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 21:21 Vetura , Gjilan

FORD FIESTA FACELIFT

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 12:01 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Sht 09:26 Vetura , Ferizaj

FORD FIESTA 1.5 DIZELL

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 23:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.6 TDCi

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 23:21 Vetura , Viti

Ford Fiesta 1.0 Benzin Automatik 2015 me Dogan t’paguar CH

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 12:09 Vetura , Besianë

Shitet ford

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 22:36 Vetura , Lipjan

Shitet Ford Fiesta

530 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 22:33 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.4 TDCI

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 15:02 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.5Diesel 2013

6 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Sht 11:43 Vetura , Besianë

Shes ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 11muj klim central

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 21:37 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 2006

2 900 EUR Price Reduced

16 Sht 12:57 Vetura , Gjilan

Ford fiesta 2012. 1.4 benzin

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Sht 12:43 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Sht 16:49 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 13:22 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 15:24 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.4 Tdci 1 vit RKS

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 10:39 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 11:31 Vetura , Besianë

Shitet ford fiesta 1.4 dizell viti 2004 rks 10 muj klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Sht 23:07 Vetura , Ferizaj

Ford Fiesta 1.5Diesel 2013

6 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Sht 22:34 Vetura , Gjilan

Ford fiesta

2 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Sht 16:36 Vetura , Gjilan

Shitet Ford Fiesta

7 777 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Sht 14:52 Vetura , Prizren

Ford fiesta 1.4 dizell RKS 1 vit, ne gjendjr shum te mir

3 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 12:10 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.3 Benzins(zetec)

1 950 EUR

07 Sht 12:30 Vetura , Fushë Kosovë

Ford Fiesta

1 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 19:57 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta nga zvicrra

1 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Gush 19:02 Vetura , Prizren

Ne gjendje shum te mir

550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 04:12 Vetura , Prishtinë

Shitet Ford Fiesta 1.6 JTDI eco

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Gush 20:49 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura ford fiesta me timon anglez

1 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
24 Gush 15:39 Vetura , Gjakovë

Ford

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Gush 02:06 Vetura , Pejë

Shitet Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Gush 02:01 Vetura , Pejë

Shitet Ford Fiesta

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Gush 10:00 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
20 Gush 10:50 Vetura , Fushë Kosovë

Ford fiesta

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 04:01 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Gush 12:35 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.5 dizel full opsione

6 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gush 08:36 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta 1.5tdci 70xxx km 1VIT REGJISTRIM

12 700 EUR

12 Gush 18:16 Vetura , Prishtinë

Ford Fiesta

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 02:06 Vetura , Prishtinë

Ford fiesta 1.3 benzin

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | Ford Fiesta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione