Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

1.9 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 37432
Audi , 3600
Renault , 3538
Fiat , 2962
Opel , 2171
Seat , 1198
Mercedes-Benz , 1091
Peugeot , 1080
Škoda , 678
Citroën , 642
Alfa Romeo , 520
Ford , 227
Volvo , 178
Acura , 114
BMW , 95
Mitsubishi , 83
Suzuki , 55
Nissan , 45
Lancia , 41
Saab , 29
Mazda , 17
Alpina , 16
Aixam , 15
GMC , 15
Dacia , 14
Kia , 13
Cadillac , 11
MINI , 8
Lada , 8
Hyundai , 8
Rover , 6
Daewoo , 6
Chrysler , 5
Grecav , 5
Artega , 5
Jeep , 5
Toyota , 4
TVR , 4
Wiesmann , 4
Pontiac , 4
MG , 4
Daihatsu , 4
Chevrolet , 4
Wartburg , 3
Buick , 3
Zastava , 3
Plymouth , 3
Bugatti , 3
Bentley , 3
Piaggio , 3
Tata , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Dodge , 2
Honda , 2
Smart , 2
Ferrari , 2
KTM , 2
DeTomaso , 1
Proton , 1
Ssangyong , 1
Trabant , 1
Triumph , 1
UAZ , 1
Corvette , 1
Subaru , 1
Lexus , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe 1.9,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj 1.9 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 13:43
Linku:
Vetura , Vushtrri

Renault Trafic

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 11:43
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 11:44
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
29 Mar 11:45
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
29 Mar 12:59
Linku:
Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 Euro

Viti: 2014
Kilometrazha: 80 000 - 84 999

Dje 23:01 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.2 nga ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:26 Vetura , Gjilan

Golf 4 1.9 Tdi Ocean 4 Motion Vp 2004 Rks 4 muj

4 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:24 Vetura , Vushtrri

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI Vp 12/2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:17 Vetura , Prishtinë

VW GOLF 5 1.9 TDI 77 KW - GOAL - EKSTREM I RUAJTUR - 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:16 Vetura , Mitrovicë

SHITET VW BORA 1.9 TDI RKS 10 MUJ 049 42 42 43

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:16 Vetura , Pejë

Shitet pikapi SDI rks /5 muaj ne gjendje shume te mire

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:14 Vetura , Drenas

Shes T5 1.9 me klim

4 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:13 Vetura , Prishtinë

POLO 1.9 TDI (74)KW

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:13 Vetura , Drenas

passat 1.9 tdi .Shitet ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:09 Vetura , Fushë Kosovë

OPEL VECTRA GTS 1.9 CDTI 120 PS

4 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:09 Vetura , Mitrovicë

vw caddy 1.9 tdi me klim viti 2004 me dogan

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:08 Vetura , Shtime

Vw buba 1.9 tdi 2003

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:06 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2006 me klim

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5-Transporter 5 ulse 1.9 tdi - Pa dogan - viti 2006

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:06 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T5 Transporter 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2008 Me klim

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Vetura , Mitrovicë

Vw caddy 1.9 tdi viti 2007 me dogan

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:04 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi -Me Dogan+Tvsh viti 2006 me klim

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:59 Vetura , Skenderaj

GOLF 4 1.9 TDI ME KLIM

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:59 Vetura , Mitrovicë

Shitet VW BORA 1.9 TDI RKS 10 MUJ

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:43 Vetura , Besianë

Skoda Octavia 4x4

3 700 EUR

Dje 21:41 Vetura , Prishtinë

Shitet pezhoja 1.9 dizell

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:41 Vetura , Pejë

Passat CC PA DOGAN

7 100 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:41 Vetura , Pejë

BMW 435xd M

25 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA H 1.9 CDTI NAVIGACION KLIMATRONIK RKS 2005

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:39 Vetura , Prishtinë

AUDI A4 1.9 TDI RKS

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:34 Vetura , Lipjan

Polo 1.9 SDI viti 2004 rks dhjetor 2023

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:33 Vetura , Malishevë

Alfa 1.9 d RKS

500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:32 Vetura , Pejë

VW PASSAT TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:30 Vetura , Besianë

1.9 TDI 7 muj rks.

3 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:29 Vetura , Prishtinë

VW t5

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 Vetura , Gjakovë

SHARAN 1.9 TDI -97

2 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:21 Vetura , Mitrovicë

OPEL VIVARO 1.9 CDTI

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 21:14 Vetura , Klinë

passat 1.9 tdi v.p2005 klimë tronic

3 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:14 Vetura , Vushtrri

KOMBI T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:12 Vetura , Vushtrri

SHES KOMBIN T2 T3 T4 8+1 ULSE LIBREZ

Viti: 1993
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 21:08 Vetura , Pejë

��Shitet ose ndrrohet Passat b5 1.9 t(DI)�� Automatik��

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:03 Vetura , Prishtinë

Alfa Romeo 159

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 21:02 Vetura , Pejë

Shitet Caddy

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:01 Vetura , Lipjan

Golf 5 1.9 tdi vp 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:56 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 Vetura , Gjilan

Opel Automatik

2 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 20:54 Vetura , Ferizaj

WV-Caddy 1.9 SDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:52 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 SDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT 1.9 TDI - 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 20:39 Vetura , Malishevë

Golf 4 1.9 sdi tdi

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 Vetura , Gjakovë

U SH I I I T T T

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:26 Vetura , Prishtinë

BICIKLETË ELEKTRIKE MERCEDES BENZ E ARDHUR NGA GJERMANIA

1 200 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:25 Vetura , Prishtinë

SHITET VW TOURAN 1.9 TDI 2005 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Vetura , Prishtinë

SHITET VW PASSAT 3C 1.9 DSG PA DOGAN EURO 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj 1.9 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

1.9 tdi 1.9 1.9 tdi 1.9 1.9 1.9 tdi 1.9 sdi 1.9 1.9 1.9

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione