Audi q8 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura

Audi , 9
Ford , 3
Citroën , 2
Renault , 2
Lancia , 1
MG , 1
Porsche , 1
Smart , 1
Sot 11:28 ,

U SHIT �� Audi A3 1.9 TDI DSG. Full extra 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

Veture e vogel me pak km te kaluara

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 18:12 ,

Audi A8 4.2 TDI MATRIX 2014 full opcion

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 00:56 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:56 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:56 ,

Truall ne shitje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Dhj 20:11 ,

Golf 6 plus 2012 full opsione

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Dhj 20:11 ,

Golf 6 2.0 TDI super gjendje

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:29 ,

CITROEN C3 1.6 HDI PICASSO ME DOGAN HOMOLOGIME

5 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Dhj 16:18 ,

FORD C MAX 1.6 TDCI 2005 RKS NI VITE

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Gush 13:51 ,

ndrroj audi a7 me banes 4 dhoma

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 21:56 ,

Mercedes c220

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 21:02 ,

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 14:32 ,

RangeRover Sport 3.0 HSE i sapo Doganuar,Km 175 mi

38 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 13:56 ,

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 09:45 ,

Citroen c1

3 500 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Tet 22:46 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG RKS NE GJENDJE PERFEK

10 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Gush 19:44 ,

Audi Q8 50 TDI 3x S-line Matrix

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Gush 13:13 ,

Lancia Lybra 1.8

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 13:30 ,

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Maj 18:18 ,

U SHIT Smart forfour

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 13:20 ,

Audi Q8 50 TDI Matrix S-line

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 15:48 ,

Audi Q8 S-line

69 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 18:57 ,

. . . . . . I SHITUR . . . . . .

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Nën 21:23 ,

Mercury Monterey

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 08:44 ,

Ford Fiesta Automatik i sapo ardhur nga zvicrra

680 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Sht 18:55 ,

Audi Q8

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Pri 14:20 ,

E SHITUR - Renault Laguna I 16v 2.0

1 650 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999


Në fillim