Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Audi tt | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Audi , 69
Opel , 2
Acura , 1
BMW , 1
Ford , 1
Hyundai , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Audi tt,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Audi tt Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Qer 18:33 ,

Audi tt

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 01:49 ,

Audi TT 2.0 Tfsi

9 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Mar 18:21 ,

Audi TT Quattro 1.8T 225HP ��

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 11:15 ,

shitet urgjend

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Jan 19:18 ,

shes ndrroj audi tt

29 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 12:03 ,

Audi TT 1.8 turbo v5

4 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 09:02 ,

Rent a car KORRA 044 77. 88.33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 09:02 ,

Rent A car KORRA 044 77 88 33 dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Dhj 00:50 ,

Audi TT Quattro 225HP

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 14:55 ,

Audi TT Turbo Intercollersport 255Ps Ndrrim mundshum

3 888 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 01:04 ,

Audi tt

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 16:33 ,

Audi a8 disel 2.5

2 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a car KORRA 044 77 88 33......049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Tet 06:42 ,

Rent a Car 044-77-88-33 ' KORRA ' 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 05:33 ,

Fellne

420 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 10:51 ,

Rent a car "KORRA"044 77 88 33dhe 049 77 88 33

15 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Korr 23:36 ,

Audi TT

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:38 ,

Audi a3 1.8T

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:33 ,

Audi a3 1.8T

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:33 ,

Audi a3 1.8T

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 21:08 ,

Audi A3 1.8T

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 15:44 ,

AUDI TT

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
01 Pri 18:24 ,

shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 18:16 ,

audi TT

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 09:37 ,

Shitet golf 6 TDI 2.0 Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:02 ,

Shitet golf 6 TDI Automatik DSG6 karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 00:43 ,

Shitet golf 6 TDI karavan 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Nën 17:10 ,

Audi TT

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 09:19 ,

Audi TT

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 11:04 ,

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Korr 19:48 ,

Shitet Audi TT

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Shk 22:22 ,

Shitet boj ndrrim

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 19:30 ,

Audi tt slin 1.8 benxin

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 15:57 ,

Audi TT 8j 01.03.2007

9 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Sht 14:28 ,

Shitet Audi TT

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Gush 22:18 ,

Shitet audi tt 1.8 benxin v5

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Qer 00:48 ,

shes ose ndroj gjipin mitcubishi (hundai) galloper

4 950 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 20:15 ,

Kompjuter per vetura

75 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Jan 12:56 ,

Audi tt

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
20 Jan 06:58 ,

audi tt

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 18:20 ,

Mercedes e220 2010

13 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 19:12 ,

shes fellnet 19 treja me goma vere treja

1 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Tet 07:51 ,

VW caddy ( pikabo )

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Gush 17:55 ,

Audi TT

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Audi tt | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione