Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Golf2 - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 1486
Acura , 29
Audi , 20
Opel , 11
GMC , 10
BMW , 8
Volvo , 6
Aixam , 3
Fiat , 3
Jaguar , 3
Alpina , 2
Bugatti , 2
Citroën , 2
Ford , 2
MINI , 2
Peugeot , 2
Bentley , 1
Cadillac , 1
Corvette , 1
Lexus , 1
Renault , 1
Seat , 1
Wiesmann , 1
Yugo , 1
Zastava , 1
UAZ , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf2 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

Sot 18:48
Linku:
Vetura  ·  BMW  ·  730  ·  Ferizaj

BMW 730D F01 MLook - RKS 1 vit

12 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:55 Vetura  ·  Volvo  ·  V70  ·  Ferizaj

Volvo V70 D5 2.4 180PS 2014 Automatik (CH)

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
Dje 10:39 Vetura  ·  Jaguar  ·  XJ6  ·  Ferizaj

Jaguar XJ6 4.2 Benzin

Viti: 1980
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Dje 08:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 2 Automatik EXTRA

3 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
01 Pri 02:40 Vetura  ·  Audi  ·  100  ·  Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 14:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Shiten dy vetura Golf2 1.6 Dizell ( Qmimi i cekur per dyt)

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 17:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 09:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Shk 16:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Shk 18:44 Vetura  ·  Audi  ·  80  ·  Mitrovicë

Blej audi 80,90,100,golf2

500 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Shk 06:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZELL I THJESHT,FABRIKISHT DIZELL

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 07:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL MINI TURBO

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 14:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 TURBO DIZEL

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Shk 16:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Klinë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Shk 07:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf2 1.6 Benzine Korobator

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Shk 07:52 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf2 1.6 Benzine Korobator

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Jan 07:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.9 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Jan 16:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf2

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Jan 01:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Deçan

Shitet golf2 1.3 Benzin indeksion

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 06:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Jan 07:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Dhj 01:56 Vetura  ·  Acura  ·  Model tjetër  ·  Pejë

Shitet urgjend Kerri Golf2

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Dhj 17:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Fushë Kosovë

shitet golf2 tdi1.6vp92

1 750 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 16:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 BENZINE KOROBATOR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Dhj 14:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Rahovec

golf2 1.6benxin

1 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 13:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

Golf2

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Nën 07:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf2 1.6 Dizell i thjeshte,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Nën 14:57 Vetura  ·  BMW  ·  318  ·  Mitrovicë

E shitur!

9 600 EUR

07 Nën 09:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Mk2

650 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Nën 11:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

Golf2

20 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 14:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
27 Tet 01:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes Golf2 1.6 Turbo Dizell,Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Tet 10:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Besianë

Golf2

750 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:48 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Fushë Kosovë

Shes nrroi

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 14:47 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

Viti: 1986
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Tet 15:34 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjilan

Golf2

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Tet 05:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Skenderaj

golf2

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Tet 05:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 MINI TURBO DIZEL

30 Sht 12:25 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Golf2

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 19:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Shes golf 2 1.6 turbo dizel.

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 13:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

Golf2

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 11:31 Vetura  ·  GMC  ·  Acadia  ·  Gjakovë

Shes

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 11:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Sht 01:14 Vetura  ·  GMC  ·  Model tjetër  ·  Gjakovë

SHITES

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: > 500 000
31 Gush 19:02 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Lipjan

shitet golf2

399 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 15:08 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL MINI TURBO

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Gush 21:39 Vetura  ·  Pejë

blej golf2

12 Gush 05:19 Vetura  ·  Jaguar  ·  XF  ·  Ferizaj

Jaguar XF 3.0 271PS

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Gush 06:33 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

SHES GOLF2 1.6 DIZEL I THJESHT

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione