Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jepp | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Jeep , 48
Audi , 4
Nissan , 2
Peugeot , 2
BMW , 1
Dodge , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Honda , 1
Kia , 1
Opel , 1
Renault , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jepp,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jepp Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 07:48 Vetura , Prishtinë

Passat b7 2.0 tdi rks vp 2012

83 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:01 Vetura , Drenas

passat 1.9 tdi .Shitet ndrrohet

3 999 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 01:57 Vetura , Deçan

Jepp

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Mar 18:29 Vetura , Prizren

U shittttttttttttt flmmm.mer jepp

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 22:08 Vetura , Mitrovicë

Pjes per jeep shiroko 2.1 2.5

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 18:16 Vetura , Prizren

U shittttttttttttt flmmm.mer jepp

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Qer 18:15 Vetura , Prizren

U shitttttttt flmm.mer.jepp

2 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Shk 20:46 Vetura , Gjilan

Shitet Jepp Cheroke

1 400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 20:25 Vetura , Ferizaj

nissan patrol

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Gush 16:38 Vetura , Ferizaj

Shitet Jepp ne gjendje te mir. I gatshem per Off Road

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:14 Vetura , Prishtinë

Jeep Grand Cherokee

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 22:43 Vetura , Ferizaj

shes jepp Dodge 2011 caliber 2.0 otd

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 01:18 Vetura , Prizren

shitet

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 13:39 Vetura , Viti

Shitet ose ndrrohet Jepp Wrangler 2016

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Sht 16:03 Vetura , Deçan

Jepp Cherooke

222 222 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 18:30 Vetura , Kaçanik

Shitet pikab dhe xhip jepp

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 18:57 Vetura , Prishtinë

Jepp kiaa

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 22:10 Vetura , Gjilan

Shitet Gjypi Jeep

7 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Qer 18:09 Vetura , Lipjan

Jeep Cherokee DISEL

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
18 Maj 14:13 Vetura , Lipjan

JEPP CHEROKEE DISEL

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Mar 14:40 Vetura , Pejë

shten fellnet me guma

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Nën 18:58 Vetura , Lipjan

Shitet Jepp Tiguan 2.0 TDi

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 13:47 Vetura , Ferizaj

Peugeot 207 SW Full Opcion

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Sht 08:34 Vetura , Drenas

Jepp cherokee 2.8 crd aut 2007

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Sht 14:04 Vetura , Skenderaj

Shes JEEP 2.1 dizell RKS

1 800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 20:03 Vetura , Prishtinë

Jeep cheroke

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 22:09 Vetura , Therandë

u shit Flm merr jep

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Pri 17:55 Vetura , Gjilan

Jepp 2.5 disel

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Mar 12:17 Vetura , Pejë

Jepp grand cherooke

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Shk 11:48 Vetura , Prizren

Jeep

6 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Jan 21:03 Vetura , Pejë

Shitet jepp

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 08:17 Vetura , Prishtinë

Shitet jepp conander

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 14:03 Vetura , Malishevë

Rent a Car KLODI

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 20:43 Vetura , Drenas

Jepp

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 20:26 Vetura , Burim

Jeep Grand Cherokee dizel

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 11:11 Vetura , Ferizaj

Jeep Grande Shirok 2.7 Crd AUTOMATIK RKS

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Korr 01:52 Vetura , Ferizaj

Jepp

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 19:36 Vetura , Ferizaj

Jepp Liberty 2006 3.7 benzin

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Mar 15:42 Vetura , Shtime

Shitet vetura

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 20:46 Vetura , Shtime

shitet vetura jepp

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 19:14 Vetura , Malishevë

USHIT nga HYSI flm Merr Jepp

480 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Shk 18:04 Vetura , Shtime

Jepp cherokaa

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 19:34 Vetura , Mitrovicë

mercedes 190 u shitt 1080 flm shumm merr jepp

1 080 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 21:37 Vetura , Lipjan

Flm merr jepp u SHITT Golf 3 1.9 diesel me rks

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 19:50 Vetura , Drenas

Uuuuushit flm merr.jep nga daaal baba ����

550 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
25 Nën 17:44 Vetura , Gjilan

Jepp cherokee

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Nën 09:36 Vetura , Ferizaj

Jeppp

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 22:38 Vetura , Viti

Shitet : Okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Gush 19:22 Vetura , Skenderaj

Shes veturen ne gjendje shum te mir

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gush 17:40 Vetura , Ferizaj

jepp

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jepp | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Jepp në kategorinë Vetura | Jeep | Grand Cherokee
  • jepp në kategorinë Makina
  • jepp në kategorinë Vetura | Jeep | Commander
  • Jepp në kategorinë Vetura | Toyota
  • Jepp në kategorinë Pjesë rezerve
  • jepp në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Touareg
  • Jepp në kategorinë Kafshë në fermë
  • jepp në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Polo
  • Jepp në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf
  • jepp në kategorinë Vetura | BMW | Seri 3

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione