Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Jetta 2010 - Vetura Të gjitha në Kosovë

BMW , 1
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jetta 2010 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jetta 2010 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW Jetta 1.6TDi e 2010 ne gjendje te mir me km te garantume!

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 16:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat 3C 2.0 DSG 2009 Me Dogane

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 20:42 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

JETTA 1.9 TDI NAFT

2 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 13:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pejë

Shitete Jetta 2.0 TDI DSG Automatic 2010

8 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Maj 11:35 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA 1.6 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 14:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW Jetta 2010 1.9 Automatik 187.500km

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Korr 16:44 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Ferizaj

Shitet Jetta 2010

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Jan 19:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Tepiha (Shtroje) të gomes GUMEX ZBRITJE NGA 59.99 NE 34.99

35 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Qer 17:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Ferizaj

Volkswagen jetta 1.6

8 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Jan 10:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Pejë

Jetta

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Dhj 01:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

2010 vw jetta tdi

3 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Tet 08:45 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vushtrri

VW JETTA 2.0 TDI AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 10:36 Vetura  ·  BMW  ·  X5  ·  Fushë Kosovë

bmw x5

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 21:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

2.0.TDi.Dizel.Me Klim.Ne Aksion.

8 099 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:02 Vetura  ·  Ford  ·  Transit  ·  Fushë Kosovë

pikap ford

2 100 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 14:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW JETTA 1.6 TDI HIGHLINE ME DOGAN TE PAGUAR

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 14:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vushtrri

Shes Jetta TDI 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 13:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjilan

golf 2 gti

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 23:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

vw jetta

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 13:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

golf 2 gti

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Qer 23:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Fushë Kosovë

Jetta 2.0 dsg

9 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Mar 16:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

jetta 2.0 dsg

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Nën 06:55 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

2010 Vw jetta

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Sht 10:53 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Vushtrri

Volkswagen Jetta 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 14:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

2.3.Dizel.Me Klim.

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 17:17 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Besianë

Jetta 2.0 viti 2010 dizel automatik dsg, pamjen ek

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Nën 08:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

2010 vw jetta tdi

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Sht 12:19 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

WV Jetta 2010 & ford mustang

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Korr 16:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

jetta ne shitje 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Mar 09:09 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Passat 2.0 dsg american style dizel 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Mar 12:03 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 2.0 dsg dizel me dogan full ardhur nga usa

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Mar 13:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 dag american style

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
19 Mar 18:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat 2.0 -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Mar 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

golf 6 karavan dhe nje jetta 2010 DSG lekur full o

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
18 Mar 22:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 2.0 DSG dizel e ardhur nga amerika full ops

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Mar 11:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat 2.0 dizel DSG american style pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Mar 23:38 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 2.0 tdi DSG American Style full opsion

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 18:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

passat 2.0 dsg diesel american style

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Mar 12:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Jetta 2.0 dsg lekur me dogan te paguar

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Mar 21:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

Jetta 2.0 dizel dsg ardhur nga usa

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Mar 20:59 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf 6 tdi DSG lekur 2.0 dizel

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
30 Jan 17:46 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

VW Jetta 2.0 Tdi -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Jan 17:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Prishtinë

SHES JETTA e ardhur nga USA v 2010 dsg lekur full

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jetta 2010 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione