Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Kia sportage 2.0 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Kia , 158
Citroën , 8
Dodge , 5
Renault , 5
Peugeot , 4
Suzuki , 4
Audi , 3
BMW , 3
Chrysler , 3
Hyundai , 3
Nissan , 2
Daewoo , 1
Fiat , 1
Ford , 1
Jeep , 1
Mazda , 1
Škoda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kia sportage 2.0 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kia sportage 2.0 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

24 Maj 08:42 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Gjilan

Shitet KIA SPORTAGE 2.0

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 17:15 Vetura  ·  Suzuki  ·  SX4  ·  Prishtinë

Suzuki SX4 1.6B 4x4 manual

5 800 EUR

28 Pri 18:22 Vetura  ·  Suzuki  ·  Vitara  ·  Prishtinë

Suzuki vitara 1.6B 4X4

11 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Mar 21:22 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Drenas

PJESE PER KIA SPORTAGE 2.0- 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 00:43 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Burim

Shes,pjes,per kia sportage 2.o d

10 EUR

11 Jan 20:17 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes Benz E 220 CDI AUTOMATIK

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
26 Nën 00:50 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Drenas

SHES KIA SPORTAGE 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Tet 09:47 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Vushtrri

Shitet Kia Sportag 4x4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 03:28 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Besianë

kia sportag

15 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Gush 13:04 Vetura  ·  Suzuki  ·  Jimny  ·  Prishtinë

Suzuki jimny 1.5

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 23:04 Vetura  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Prizren

Rang Rover sport 3.6 HSE RKS

26 Korr 12:37 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Ferizaj

Kia gjendje shum te mir dizel 2.0

17 Korr 14:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 Automatik TDI

17 Korr 14:07 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf 7 ( R- LINE )

03 Korr 15:06 Vetura  ·  Citroën  ·  Jumpy  ·  Prizren

Citroen Jumpy 2.0 dizell 1 vit RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Qer 21:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber VP 2007 Diesel 2.0

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 21:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T4 Kombi  ·  Prizren

T4 me 7 ulse

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 09:12 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Vetura me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Qer 09:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prizren

Golf lll turbo diesel 1.9

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Qer 23:55 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Doge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 diesel DSG

15 Qer 05:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 2.0 TDI AUTOMATIK

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Qer 07:16 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 diesel rks 03/2024

31 Maj 11:47 Vetura  ·  Dodge  ·  Caliber  ·  Prizren

Dodge Caliber 2.0 Diesel

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Maj 00:45 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Ferizaj

Shitet urgjent

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 11:24 Vetura  ·  Renault  ·  Modus  ·  Prishtinë

Renault Modus 1.5dci

3 590 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 12:55 Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Mitrovicë

3 kerre paket

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 13:37 Vetura  ·  Audi  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Audi Q8 50TDI quattro

75 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
28 Shk 15:00 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

Passat 1.8 Benzin RKS

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:52 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  280  ·  Prizren

Mercedes 316 CDI VP 2003 RKS 1 vit

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Shk 04:47 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Deçan

Kia

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 12:01 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Prizren

Mercedes E 220 CDI

20 Shk 19:06 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto 1.2 Benzin RKS 05/2023

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 19:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touareg  ·  Prizren

VW Touareg

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Shk 15:01 Vetura  ·  Citroën  ·  Berlingo  ·  Prizren

Citroen Berlingo VP 2005 RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:22 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

Passat variant BiTdi

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 12:21 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

Mercedes-Benz GLA-Klasse GLA200d 4Matic

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Shk 11:06 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  250  ·  Prizren

Mercedes Benz 200 Dizell RKS 08/2023

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Shk 09:48 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Ferizaj

Kia 2.0 dizell 4x4 gjendje shum te mir

1 950 EUR

09 Shk 17:56 Vetura  ·  Audi  ·  A6  ·  Prizren

Audi A6 2.5 tdi

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
08 Shk 23:17 Vetura  ·  Peugeot  ·  607  ·  Prizren

Peugeot 607 HDI 2.7 Automatik

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 17:39 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Prizren

Kia Sportage

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:13 Vetura  ·  Kia  ·  Sportage  ·  Prizren

Kia Sportage 4x4

1 799 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 19:53 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renaul Scenic 1.9dci

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Jan 15:24 Vetura  ·  Renault  ·  Megane  ·  Prizren

Renault Megan 1.6 Benzin Rks 09/2023

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:46 Vetura  ·  Toyota  ·  RAV 4  ·  Prishtinë

Toyota RAV4 2.0b 4x4

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  Renault  ·  Clio  ·  Prizren

Renault Clio 1.4 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 22:02 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prizren

Bmw 320d

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 02:49 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW Passat Variant 2.0 BiTDI

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 17:11 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prishtinë

Renault Scenic 1.9dci

2 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kia sportage 2.0 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione