Mecedes | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 5
Audi , 4
Opel , 2
Peugeot , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Mecedes,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Mecedes Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:11 ,

Shes mecedes 2014 cdi 1.7

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:38 ,

Mecedes C220

Histora e veturës

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 12:03 ,

Mecedes E 320 CDI

Histora e veturës

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Gush 09:28 ,

Mecedes E 300

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:18 ,

Mecedes E 300

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 16:21 ,

Mecedes

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Gush 10:31 ,

Shitet Mecedes 200

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 16:06 ,

Mecedes vito 109

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Qer 20:24 ,

Mercedes benz sprinter

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:19 ,

Mercedes cla 220

Histora e veturës

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 01:06 ,

Mercedes Vito

Histora e veturës

27 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Maj 19:03 ,

Mercedes benz CLA 220

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Pri 18:21 ,

Mercedes

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
26 Pri 18:04 ,

Shitet

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 21:25 ,

Endrit

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 18:47 ,

Mecedes Citan CDI

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 23:34 ,

Mecedes

Histora e veturës

36 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:59 ,

Mecedes 2.5

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 21:58 ,

Mecedes c 200 dizell. RKS

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 20:27 ,

Shes veturën Mecedes Benz GLK220

Histora e veturës

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 13:36 ,

Mecedes benz

Histora e veturës

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 05:32 ,

Mecedes Benz

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 21:12 ,

Mecedes-Benz ML270

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 18:41 ,

Landrover td4 4x4

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 18:20 ,

Landrover td4 4x4

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 09:35 ,

Shitet mecedes c200

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Nën 13:23 ,

mercedes benz AMG 63

Histora e veturës

55 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Tet 17:45 ,

mecedes benz e220

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 19:58 ,

Mercedes E 220 diesel

Histora e veturës

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Sht 21:07 ,

Mecedes C220

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Sht 22:30 ,

Mercedes A180 cdi

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Sht 21:28 ,

Mercedes b200 turbo benzin

Histora e veturës

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 21:19 ,

Mercedes A180 cdi

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Sht 15:27 ,

Mercedes 200

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 14:00 ,

Mecedes-benz

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Gush 07:17 ,

Mercedes

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Korr 13:17 ,

Shes mercedes benz

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Qer 23:56 ,

I shitur

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 08:50 ,

Mecedes Ml 270

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 16:55 ,

Mercedes b 200 cdi 2010

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 19:37 ,

Shes kombin vito 110 cdi

Histora e veturës

1 620 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Maj 12:30 ,

Mecedes benz

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 18:23 ,

Mercedes-benz

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 13:48 ,

sprinter

Histora e veturës

5 890 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Mar 17:36 ,

Mecedes 190

Histora e veturës

399 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 17:05 ,

Mecedes 190 2.5 dizel

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 17:56 ,

mercedes benz 250

Histora e veturës

2 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Mecedes | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione