Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik dsg - Vetura Të gjitha në Kosovë

VW Volkswagen , 5685
Škoda , 281
Audi , 216
Seat , 125
BMW , 13
Opel , 10
Ford , 6
Jaguar , 5
Renault , 5
Toyota , 3
Peugeot , 3
Citroën , 2
Volvo , 2
Chevrolet , 2
MINI , 1
TVR , 1
Rover , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik dsg , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik dsg Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

TIGUAN 2.0TDI 4MOTION HLBMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:56
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - 15

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 15:21
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI DSG - I Regjistruar RKS ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
09 Pri 23:24
Linku:
Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Jetta  ·  Mitrovicë

Jetta 2015 Premium Volkwagen VW

14 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

Sot 17:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:36 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Altea  ·  Prishtinë

Seal Altea XL automatik 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:36 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 8 2.0TDI DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:36 Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Ferizaj

SKODA OCTAVIA 1.6TDI DSG 2018 •DRIVE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG MATRIX •HIGHLINE•

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG 2019 •FACELIFT•

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Ferizaj

VW GOLF 7.5 2.0TDI Sportsvan MATRIX •HIGHLINE•

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:35 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:34 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Pejë

Vw Golf 8 GTD Panoram DSG 2021 90km

40 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 17:34 Auto sallon Vetura  ·  Seat  ·  Ibiza  ·  Prishtinë

Seat Ibiza FR automatik 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:34 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

Golf 7 automatik 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:32 Vetura  ·  Citroën  ·  DS3  ·  Prishtinë

CITROEN DS3 1.4 E-HDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2013 045112118

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  GLA 200  ·  Prishtinë

MERCEDES GLA 200CDI AUTOMATIK I DOGANUAR 2014

19 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Prishtinë

MERCEDES C250 D AMG LINE AUTOMATIK I DOGANUAR 2016

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  BMW  ·  320  ·  Prishtinë

BMW 320D FACE LIFT M-PAKET AUTOMATIK 2016

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  BMW  ·  520  ·  Prishtinë

BMW 520D M-PAKET FACE LIFT I DOGANUAR 2015

21 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  e-Golf  ·  Prishtinë

VW E-GOLF 7.5 ELEKTRIK AUTOMATIK 108.000 KM 2017

18 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 17:30 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Shtërpcë

VW T-ROC 2.0 TSI 4MOTION AUTOMATIK DSG VITI 2019 Dogane Te P

21 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Ferizaj

Passat B8 2.0 TDI AUTOMATIK 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Viti

Passat B8 2.0 TDI AUTOMATIK 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:12 Vetura  ·  Škoda  ·  Model tjetër  ·  Prishtinë

Skoda Kamiq 1.6 TDI Automatik DSG

Viti: 2020
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW GOLF VII VARRIANT FACELIFT 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

16 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shes Ceddy 2.0 Automatik DSG

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:07 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

SKODA RAPID 1.6 TDI AUTOMATIK 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:06 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy Life 2.0 Tdi Dsg Vp 12.2017 ��������

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Prishtinë

Ww TOURAN 2.0 DSG 7 ULSE 2018 RKS 11 MUJ NDRIM

13 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:03 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI DSG 4 Motion Highline

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Automatik Highline

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:01 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Prishtinë

VW Tiguan 2.0 TDI Automatik DSG 3 X R-Line

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 17:00 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T-Roc  ·  Prishtinë

VW T-Roc 2.0 TDI Life DSG 4 Motion Panoram Kamere Full Extra

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:59 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  T5 Transporter  ·  Viti

VW TRANSPORTER MAXI 2.5TDI DSG 2006

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:45 Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

PASSAT B8 2.0 TDI AUTOMATIK RKS VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Shitësit të Besuar
Sot 16:41 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Sportvan  ·  Viti

GOLF 7 SPORTSVAN 1.6 TDI AUTOMATIK DSG VITI 2016 - PA DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:39
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Superb  ·  Gjakovë

SKODA SUPER B 2.0TDI AMBITION - i sapo Doganuar ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:29 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Mitrovicë

Golf 1.6 tdi DSG 2016

12 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:28 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Sharan  ·  Gjilan

Sharan 7ulse Automatik

9 450 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:27 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjilan

Shes passat 2.0 dizell

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 16:14 Vetura  ·  Škoda  ·  Rapid  ·  Prishtinë

SKODA RAPID DSG AUTOMATIK 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 DSG - AUTOMATIK - 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Prishtinë

GOLF 7 TDI - AUTOMATIK - RKS- VITI 2017 -

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prishtinë

VW PASSAT 2.0 - AUTOMATIK - VITI 2012 -

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:12 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Fushë Kosovë

Shitet vetura Passat B7

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:11 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 16:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Vushtrri

Passat 2016 Automatik DSG 1.6 pa dogan

10 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Besianë

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG BLUEMOTION

11 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Gjakovë

VW TIGUAN 2.0TDI DSG 4Motion - i sapo Doganuar ����

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  Škoda  ·  Octavia  ·  Gjakovë

SKODA OCTAVIA 2.0TDI STYLE - i sapo Doganuar ����

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Gjakovë

VW GOLF VII 2.0TDI DSG BMT - i sapo Doganuar ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 TDI DSG - i sapo Doganuar ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 16:00
Linku:
Auto sallon Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Gjakovë

VW PASSAT B7 2.0TDI BMT 13

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik dsg | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione