Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

cedy | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Opel , 9
Ford , 7
Audi , 6
Renault , 5
Acura , 3
Seat , 3
BMW , 2
Citroën , 2
Fiat , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Cadillac , 1
Grecav , 1
Jaguar , 1
Jeep , 1
Morgan , 1
Nissan , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe cedy,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj cedy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:44 Vetura , Prizren

shiten ose ndrohen me vetur ne gjendje shum tmir

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:10 Vetura , Klinë

Pikap cedy

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 13:35 Vetura , Lipjan

Cedy 1,9 tdi 045801155

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:30 Vetura , Gjilan

Ceddy 1.9 dsg

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:21 Vetura , Gjilan

Vw Caddy 1.9 Tdi ,Rks:23.02.2023,Tip-Top i ruajtur shumë.

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 13:25 Vetura , Vushtrri

Renault Kango 1.9 dizell

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 10:11 Vetura , Vushtrri

Cedy

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 08:00 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 RKS

3 700 EUR

15 Mar 23:21 Vetura , Prishtinë

Urgjent caddy 1.9 TDI 2008 rks

3 750 EUR

13 Mar 00:13 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI 2008 me klim rks

3 750 EUR

06 Mar 12:51 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,KLIM dogan tpagume

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Shk 04:48 Vetura , Vushtrri

Renault Kango 1.9 dizell

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 10:48 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi,klim dogan te paguar

3 499 EUR

17 Shk 10:22 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 tdi klim rks 12 muaj

3 750 EUR

16 Shk 09:38 Vetura , Kastriot

Shitet Cedy RKS 30.01.2024

1 700 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 17:32 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM DOGAN TPAGUME

3 650 EUR

12 Shk 10:05 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI me klim dhe me dogan te paguar

3 599 EUR

09 Shk 18:47 Vetura , Gjilan

Kedi 1.9 TDI AUTOMATIK 2006 RKS

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 11:13 Vetura , Viti

Ceddy

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 21:32 Vetura , Ferizaj

cedy rks 4 muj

11 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 16:50 Vetura , Prishtinë

Passat 3c 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Jan 21:24 Vetura , Drenas

Cedy shum ne gjendje te mir

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Jan 13:18 Vetura , Fushë Kosovë

diarsi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 21:28 Vetura , Skenderaj

Cedy

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Jan 00:54 Vetura , Ferizaj

Opel Combo 1.7 Diesel

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 20:02 Vetura , Besianë

cedy 1.9 tdi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 20:59 Shitorja Vetura , Vushtrri

CADDY 1.9 TDI RKS 1 VIT 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Dhj 12:44 Vetura , Prishtinë

Blej kto vetura Golf2-3 Audi80 Pasat2 Opell CorsaB .Mercedes

100 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Nën 13:28 Vetura , Prizren

shitet pikapi cedy

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 00:28 Vetura , Prishtinë

Caddy 2008 me klim NDRRIM ME VETUR

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 15:45 Vetura , Prishtinë

Cedy

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Tet 10:22 Vetura , Prizren

Shes vw cedy pikap

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 23:53 Vetura , Besianë

Mercedes benz sprinter

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:41 Vetura , Prizren

Wv cedy 1.9tdi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Sht 11:37 Vetura , Prishtinë

SHES PIKAP CEDY 1.9 DIZEL VITI 1998

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 16:24 Vetura , Mitrovicë

Cedy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 23:52 Vetura , Drenas

Shes cedy 1.9

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 18:00 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Gush 20:45 Vetura , Besianë

Shitet cedy 2.0 dizel

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 22:43 Vetura , Pejë

Shitet cady me ulse vp 2013

15 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Korr 15:14 Vetura , Kastriot

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 15:10 Vetura , Mitrovicë

Cedy 1.9 sdi

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Korr 09:30 Vetura , Mitrovicë

Cedy 1.9 sdi

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 16:56 Vetura , Mitrovicë

Cedy 1.9dizel ne gjendje tmir viti2005 me rks 5muj

2 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 14:03 Vetura , Prishtinë

Caddy me klim dhe me dogan te paguar 2005

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 02:01 Vetura , Prizren

Caddy 2020

15 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Qer 23:09 Vetura , Mitrovicë

cedy 1.9TDI rks 10 muj me klim tel 046-149-321

3 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:26 Vetura , Lipjan

Cedy

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 23:38 Vetura , Ferizaj

Shite cedy 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 23:11 Vetura , Skenderaj

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj cedy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

Cedy Cedy Cedy Cedy cedy Cedy CEDYY Cedy Cedy Cedy

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione