Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

f10 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

BMW , 284
Opel , 39
Audi , 17
Renault , 7
Citroën , 3
Fiat , 1
Mazda , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe f10,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj f10 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 17:06 Vetura , Prishtinë

Opel Corsa D 1.3 CDTI ecoflex 11.2012

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:52 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D M_PACET VP 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:25 Vetura , Prishtinë

BMW F10 530D 2012 “I DOGANUAR” RKS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:54 Vetura , Prishtinë

Shes bmw 525 3.0d full opion ndrrim i mundshem

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:51 Vetura , Prishtinë

BMW 520D F10 - AUTOMATIK 8M F1 - VITI 2011 - 2.0 DIZELL -

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Shtepia ne PRISHTINË

95 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 11:44 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Luxury Line 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:39 Vetura , Prishtinë

MAYBACH S560 I DOGAUAR

Viti: 2020
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 18:51 Vetura , Pejë

BMW f10 530D 310ps

16 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 22:24 Vetura , Prishtinë

BMW 520D Luxury Line 2014

17 Mar 11:08 Vetura , Dardanë

BMW 745i V8 333Ps

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 11:08 Vetura , Dardanë

BMW 530d Automatik

2 590 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:44 Vetura , Gjilan

Bmw f10

12 800 EUR

15 Mar 18:28 Shitorja Vetura , Gjakovë

BMW 530d X-Drive F10 Facelift

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:58 Vetura , Gjilan

BMW F10 530D 2011 3.0 Diesel

13 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
12 Mar 03:55 Vetura , Gjilan

Renault laguna

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 14:26 Vetura , Ferizaj

BMW F10 520d viti 12/2011 Automatik me 6 muaj RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 14:25 Vetura , Ferizaj

BMW 520d Automatik viti 12/2011 me 6 muaj RKS

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Mar 09:12 Shitorja Vetura , Gjakovë

U SHIT flm MerrJep

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 00:55 Vetura , Gjilan

Reno laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 00:34 Vetura , Gjilan

Shes Renault laguna 1.9 D

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 03:09 Vetura , Gjilan

Shitet Reno laguna 1.9

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 23:52 Vetura , Gjilan

Reno Laguna 1.9 dizel

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 13:34 Vetura , Prishtinë

Shes BMW 530D f10

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 22:43 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW 530D F10

13 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 18:31 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 17:09 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Shk 04:47 Vetura , Prishtinë

BMW 5 (F10) 520 d 2013 184PS

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 19:01 Vetura , Prishtinë

BMW 5 (F10) 520 d 2013 184ps

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Shk 16:46 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Shk 15:10 Vetura , Lipjan

Bmw 525d 3.0l 2010 F10 ! Anglez !

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Shk 18:11 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 22:16 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Shk 22:10 Vetura , Ferizaj

Bmw 520

16 900 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Shk 09:41 Vetura , Prishtinë

Audi A4 2.7 automatik

11 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 13:10 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Shk 20:19 Vetura , Prishtinë

Shitet BMW

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 11:11 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Shk 19:29 Vetura , Deçan

Bmw f10 550xd

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Shk 13:22 Vetura , Skenderaj

Bmw f10 2.0 rks 1 vit gjendje perfkte 049 241 371

130 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Shk 10:21 Vetura , Prishtinë

E shitur ��

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 16:31 Vetura , Pejë

Bmw F10 530 Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Jan 13:12 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 11:08 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive LUXURY

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Jan 19:14 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive Luxury 12.2014

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 17:55 Vetura , Pejë

Bmw F10 530D Xdrive Luxury 188 mi km

24 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 12:53 Vetura , Prizren

Bmw 530d Xdrive M Look 2013

19 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Jan 11:41 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.9 TDI ME KLIM

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj f10 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

f10 F10 f10 F10 F10 F10 F10 f10 F10 F10

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione