Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat punto 1.3 - Vetura Të gjitha në Kosovë

Fiat , 361
Ford , 15
Opel , 14
BMW , 1
Zastava , 1
Acura , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat punto 1.3 , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj fiat punto 1.3 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Mitrovicë

Shitet Fiat Punto AUTOMATIK 1.3 Dizel MultiJet 100.xxxKM!

Viti: 2004
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Korr 12:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Shitet fiat punto 2003sh 1.30ero

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 18:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Qer 16:27 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Prizren

fiat punto

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 11:47 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Drenas

Fiat Punto

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 11:34 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Therandë

Fiat Punto Multijet Evo

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Qer 11:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat Punto 1.3 2007

3 555 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:36 Vetura  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Ferizaj

Opel Corsa 1.3 CDTI EcoFlex 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 15:58 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat CC  ·  Prishtinë

VW Passat CC 2.0 DSG 2009 Me Dogane

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 08:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

FIAT PUNTO 1.3 MULTIJET

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Online
03 Maj 19:40 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjakovë

Fiat Punto 1.3 diesel

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:56 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Prishtinë

Shitet vetura Fiat Punto evo Multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Prishtinë

Shitet vetura Fiat Punto evo Multijet

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 19:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Mitrovicë

Fiat

1 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 17:43 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat punto 1.3 dizell 2014

5 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 16:17 Auto sallon Vetura  ·  Ford  ·  Ka  ·  Pejë

Per Pjes Ford Ka 1.3 Benxin viti 2000 me KLIM

270 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
23 Mar 07:13 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

FIAT PUNTO 1.3D

1 950 EUR Price Reduced

19 Shk 11:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Pejë

Shitet Fiat Grande Punto 3,300 Euro

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Shk 20:54 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prishtinë

Fiat punto 1.3 dizel

2 759 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Shk 12:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Fushë Kosovë

Fiat Punto 1.3 JTD, viti 2012

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 16:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

SHITET FIAT PUNTO 1.3 DISEL 2015

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 11:25 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Gjakovë

Fiat punto 1.3 Multijet 2007

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 17:14 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

Shitet FIAT PUNTO 2015 1.3 DISEL

4 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 00:03 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Gjilan

Fiat Punto Evo 1.3 Multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 20:26 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Rahovec

Shes Fiat Punto 1.3 Dizel jtd RKS

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Jan 04:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Prizren

Fiat punto 2011

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 11:23 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Vushtrri

Fiat grande punto

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Dhj 20:01 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Prishtinë

FIAT PUNTO EVO 1.3 dizel

5 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 18:57 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Prizren

VW PASSAT SEL PREMIUM 2013 SUPER FULL OPTION

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 09:22 Vetura  ·  Fiat  ·  Panda  ·  Prishtinë

SHES FIAT PANDA 4X4 1.3 DIESEL

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Nën 05:16 Vetura  ·  Zastava  ·  Florida  ·  Lipjan

Yugo

20 Nën 12:43 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 tdi me klim ME DOGAN TPAGUME

3 999 EUR

02 Nën 18:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Prizren

Shitet fiat punto veno

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 11:59 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Ferizaj

��• SHiTET FiAT EVO 1.3 BENXiNË-2002-RKS .1.ViT ��

1 700 EUR Price Reduced

01 Gush 11:55 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Ferizaj

��•SHiTET PUNTO EVO 1.3 BENXiNË 2002-RKS ,1.ViT��

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Gush 11:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Lipjan

Fiat Nuova Punto 1.3 MJTD 75ps

3 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Korr 11:07 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Ferizaj

��• SHiTET FiAT PUNTO EVO- 1.3 BENXiNë RKS-10-MUJ NDRRiM��

2 200 EUR

28 Korr 22:32 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Pejë

SHES FIAT PUNTO 1.3 BENZINE

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 07:52 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Mitrovicë

shes fiat punto ewo 1.3 jtd

3 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Qer 11:37 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto Evo  ·  Prishtinë

FIAT PUNTO 2011

4 300 EUR Price Reduced

19 Qer 11:15 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

Fiat Punto 1.3 JTD 2014 sapo doganuar Rigjistruar 1 vit Rks

5 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 16:51 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.3 multi jed viti 2003 rks 9 muj klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 17:29 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.3 multi jed viti 2003 rks 9 muj klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 11:44 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Besianë

Shitet fiat punto 1.3 multi jed viti 2003 rks 9 muj klim

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 15:35 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Prishtinë

Shitet Fiat grande punto

4 650 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Pri 10:49 Vetura  ·  Lancia  ·  Model tjetër  ·  Ferizaj

LANCIA YPSILON 1.3JTD AUTOMATIK 2004 RKS

23 Mar 15:10 Vetura  ·  Fiat  ·  Grande Punto  ·  Prishtinë

Fiat grande punto

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 12:16 Vetura  ·  Fiat  ·  Punto  ·  Ferizaj

Fiat Punto 1.3 dizell viti 2013 me dogan

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat punto 1.3 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione