mk2 | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura

Ford , 3
Audi , 1
Daihatsu , 1
Opel , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mk2,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mk2 Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:59 ,

Polo mk2 Benzin 1.3. Regjistrim deri me 09.06.2021

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 01:21 ,

Golf mk2 GTI

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:00 ,

Shitet Daihatsu Rocky

8 500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Pri 12:50 ,

Ford Ka

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Dhj 21:37 ,

! Shitet VW Golf MK2 !

250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 18:27 ,

! Shitet VW Golf MK2 !

330 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Dhj 07:21 ,

GOLF 2 1.6 TURBO !!

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Nën 19:48 ,

Shitet jeta mk2 ose ndrrim me pikap

8 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Tet 20:35 ,

Golf mk2 1.8T 20v

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Sht 20:18 ,

mk2 sport

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Sht 16:21 ,

Shitet Golf2 1.6D

1 250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Sht 14:54 ,

Golf mk2 1.8T Me pjes t golf4

800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 16:06 ,

golf 2

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 14:15 ,

shitet jetta mk2 motoren shum te mir

500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Pri 22:10 ,

Golf mk2 1.6 Benzin

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
23 Mar 00:08 ,

Golf mk2

1 050 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
12 Jan 23:23 ,

VW Golf MK2

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 01:51 ,

golf mk2

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 16:13 ,

mk2 1990

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 19:27 ,

VW Golf 2 dizel 1989

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 19:23 ,

VW Golf 2 dizel 1989

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Nën 19:19 ,

Golf 2 ish GTI per marakli

3 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 17:37 ,

Shes mk2

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Korr 15:40 ,

Ford Mondeo Mk2

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 17:18 ,

Fellne

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Pri 15:44 ,

Shes golf 2

123 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 17:39 ,

MK2

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Tet 18:45 ,

Shitet mk 2

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 14:28 ,

Golf mk2

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 20:33 ,

Shes Golf MK2 , 2.0 16V ABF

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Gush 21:16 ,

VW Golf mk2 1.6 turbo diesel -89

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: > 500 000
13 Gush 06:55 ,

Shes golf MK 2 dizel 1.6 TD

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Korr 00:28 ,

Mk2

2 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 17:55 ,

VW Jetta mk2

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 10:19 ,

vw golf mk2-86

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 10:19 ,

Golf 2 1.9 tdi (interkuller)

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 01:57 ,

Vw golf mk2 1.9 dizell -88

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Jan 23:49 ,

Golf mk2

1 900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 17:48 ,

Shitet Golf 2

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Tet 20:48 ,

Opel calibra 2.0 sfi ne gjendje te rregullt

900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Tet 19:00 ,

Golf MK2

1 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Tet 17:15 ,

Shitet golf 2 benzin me motorr te golf 3 /1.4

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 17:08 ,

Shitet golf 2 benzin me motorr te 3 te vitit 1994

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Tet 00:51 ,

Shitet ose ndrrohet golf 2

750 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 00:02 ,

Shes Jetta mk2

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Mar 17:27 ,

VW GOLF MK2

1 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Shk 20:50 ,

Shitet MK2

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Shk 15:29 ,

Shes golfin mk2 ne gjendje te rregullt

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 20:24 ,

GOLF MK2 GTI 1988 2L MUNDESI NDERRIMI

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Qer 14:07 ,

Shitet golf 2 vr6

2 499 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mk2 | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione