Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

volswagen caddy - Vetura Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe volswagen caddy , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj volswagen caddy Të gjitha | Vetura | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

26 Pri 16:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shes Pikapin ne gjendje te mire

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Dhj 01:26 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjilan

U shittt flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 00:24 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Model tjetër  ·  Viti

Shitet makine Volswagen Caddy

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 08:00 Vetura  ·  Opel  ·  Sintra  ·  Drenas

URGJENTTT SHITET OPEL SINTRA 7 MUJ REGJISTRIM !!!

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Mar 23:21 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Volswagen caddy 2008 045581940

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Nën 20:02 Vetura  ·  Mercedes-Benz  ·  A 170  ·  Prizren

Mercedes Benz A170 CDI

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 23:48 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

Volswagen Caddy 1.9

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 23:00 Vetura  ·  Renault  ·  Scenic  ·  Prizren

Renault Megan Scenic Automatik

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:47 Vetura  ·  Ssangyong  ·  MUSSO  ·  Prizren

Musso sangyoung 2.5 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:10 Vetura  ·  Kia  ·  Shuma  ·  Prizren

Kia Shuma NDRRIM I MUNDSHEM

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 20:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Therandë

Shitet

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 22:51 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Malishevë

VW Caddy 1.4 benzin Viti prodhimit 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Jan 15:56 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Pejë

VW Caddy dizel

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 21:16 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Vushtrri

VOLSWAGEN CADDY DIZEL RKS 10 MUAJ

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 15:54 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Caddy

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 13:13 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet Volswagen Caddy 1.6 TDI 2012 me klim.

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 10:14 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Shitet Volswagen Caddy 1.6 TDI 2012 me klim.

7 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 12:37 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prizren

Shes VW Caddy

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 12:31 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Gjakovë

VW-Caddy-Shitet Urgjent:

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 14:05 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Mitrovicë

Volswagen Caddy Maxi 1.6 TDI Automat

9 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 19:23 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Zveçan

Shitet volswagen caddy

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Dhj 09:40 Vetura  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Prishtinë

Volswagen caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Pri 22:54 Vetura  ·  Prishtinë

VW Caddy 1.9tdi -06

2 000 EUR

09 Shk 09:52 Vetura  ·  Prishtinë

Caddy 1.9 sdi volswagen -98

2 100 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Dream Home, Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj volswagen caddy | Të gjitha | Vetura | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione